شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
کد خبر62959

قائم مقام شهردار تبریز خبر داد؛
توسعه فرهنگ کتابخوانی ماموریت ویژه شهرداری در سال ۹۹

توسعه فرهنگ کتابخوانی ماموریت ویژه شهرداری در سال ۹۹

قائم مقام شهردار تبریز در آئین اختتامیه بخش بزرگسال پویش در خانه بخوانیم، بر تمرکز ویژه خانواده بزرگ شهرداری تبریز بر ترویج و توسعه مطالعه تاکید کرد.

به گزارش شهریار، رسول موسایی با شرکت در آیین اختتامیه بخش بزرگسالان پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم که صورت مجازی برگزار شد، گفت: توسعه مطالعه و توجه هر چه بیشتر به امر کتابخوانی، زمینه ساز تعالی و توسعه شهر عزیزمان خواهد بود.

موسایی با تاکید بر ماموریت ویژه شهرداری تبریز در حوزه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ادامه داد: در کنار سایر ماموریت های عمرانی، خدماتی و اقدامات مشابه آن، امسال ماموریت اصلی شهرداری حوزه فرهنگ می باشد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا افزود: ایام قرنطینه فرصتی ارزشمند برای توجه به موضوع کتاب بود که با برگزاری پویش در خانه بخوانیم موجب جلب نظر و استقبال همشهریان تبریزی شد؛ از این رو شهرداری رویکرد سرمایه گذاری را در حوزه کتابخوانی دارد و برنامه های متنوعی از جمله ایجاد ایستگاه های کتابخوانی در اتوبوس ها و مترو در سال جاری اجرایی خواهد شد.

قائم مقام شهردار تبریز همچنین با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس، ضمن تبریک این روز گفت: آرزوی ما نابودی رژیم صهیونیستی اسرائیل می باشد و امسال نیز تمامی آزادی خواهان جهان به شکلی متفاوت با توجه به شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی انزجار خود را اعلام کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 12 =