یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
کد خبر62982

پویش مجازی در خانه بخوانیم، جای خالی فضاهای واقعی را پر کرد

پویش مجازی در خانه بخوانیم، جای خالی فضاهای واقعی را پر کرد

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: پویش در خانه بخوانیم جای خالی فضاهای واقعی و غیر مجازی را که به واسطه تهدید کرونا تعطیل شده بود را به خوبی پر کرد.

به گزارش شهریار، سعید نیکوخصلت در روز آخر مراسم قرعه کشی پویش کتابخوانی  در خانه بخوانیم خاطرنشان کرد: در حالی که همزمان با آغاز سال نو، بسیاری از فضاهای واقعی و غیر مجازی تعطیل شده بودند، سازمان توانست با تمرکز بر دو محور "کتابخوانی" و "در خانه ماندن"، زمینه لازم برای استفاده از فضای مجازی را به خوبی فراهم نماید.
وی اضافه کرد: آمار افراد شرکت کننده در پویش کتابخوانی #در_خانه_کتاب_بخوانیم قابل توجه است و به رغم اینکه این پویش، نخستین دوره خود را تجربه می‌کرد، توانست کارنامه قابل قبولی را برای خود ایجاد کند.
وی افزود: انس با کتاب یکی از ارزش‌های فرهنگی جامعه است و هر اقدامی که در این راستا صورت گیرد، ارزشمند و ماندگار است و بسیار خوشحالیم که شورای شهر و شهرداری تبریز گامی در این راستا برداشته اند.
این برنامه، با قرعه کشی در سه مرحله بین ۹۹ نفر از شرکت کنندگان در دو بخش "نوجوان" و " رمضان" دنبال و اسامی برگزیده های هر بخش به صورت مجازی اعلام شد.
برنامه اختتامیه پویش کتابخوانی #در_خانه_کتاب_بخوانیم به صورت زنده و از کانال اینستاگرامی شهریار نیوز در حال پخش بود و روند قرعه کشی به صورت رندم و یارانه ای صورت می گرفت تا از شفافیت مطلوب برخوردار باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 15 =