شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
کد خبر63102

تداوم عملیات جدول کشی جهت بهبود وضعیت جمع آوری آب های سطحی غرب تبریز

تداوم عملیات جدول کشی جهت بهبود وضعیت جمع آوری آب های سطحی غرب تبریز

شهردار منطقه ۶ تبریز از تداوم عملیات جدول کشی کوی گیتی واقع در جاده مایان با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد.

به گزارش شهریار، سامان احمدزاده شهردار منطقه ۶ تبریز از تداوم عملیات جدول کشی کوی گیتی واقع در جاده مایان خبر داد و گفت: به منظور جلوگیری از مشکلات آب گرفتگی معابر و بهبود وضعیت جمع آوری روان آب های سطحی سرریز شده به سمت غرب تبریز اقدامات موثری در این منطقه انجام داده شده است.

احمدزاده ادامه داد: عملیات جدول کشی و احداث آبرو در برخی معابر منطقه به ویژه مناطق کم برخوردار به منظور بهسازی معابر، بازسازی و اصلاح جداول فرسوده و همچنین بهبود وضعیت جمع آوری و مهار آب های سطحی تداوم دارد.

وی به اجرای عملیات جدول کشی و ترمیم جداول در خیابان شهید همراه محله قراملک، کوی سهند مایان، معابر مابین بلوک های شهرک امام خمینی(ره)، خیابان ۲۲ بهمن مابین تقاطع خطیب تا میدان جهاد اشاره کرد و افزود: عملیات ذکر شده با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول و هدایت آب های سطحی توسط معاونت خدمات شهری و اجرائی و معاونت فنی و عمرانی منطقه انجام شد.

احمدزاده اعلام کرد: عملیات جدول کشی کوی گیتی مایان نیز به همین منظور و با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تداوم دارد.

شهردار منطقه ۶ تبریز همچنین از لایروبی ۸ هزار متر طول کانال های سطح منطقه خبر داد و گفت: به منظور جلوگیری از بروز سیلاب و آبگرفتگی و ساماندهی آب های سطحی ناشی از بارندگی این عملیات نیز بصورت دوره ای در طول سال اجرا می شود.

احمدزاده در پایان با اشاره به نقش کلیدی مشارکت شهروندان در تأمین نظافت شهر تصریح کرد: از شهروندان و کسبه محترم درخواست می شود به منظور جلوگیری از بروز آبگرفتگی معابر و بوی نامطبوع جوی ها، همزمان با آغاز فصول گرم، از ریختن پسماند در معابر، به ویژه کانال های آب خودداری کرده و شهرداری را در آبادانی و ریباسازی شهرمان یاری کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =