شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
کد خبر63108

معاون خدمات شهری منطقه ۸ خبر داد:
آغاز طرح جمع آوری دستفروشان در منطقه تاریخی فرهنگی شهر

سدمعبر

معاون خدمات شهری منطقه ۸ تبریز از آغاز طرح جمع آوری دستفروشان با همکاری عوامل نیروی انتظامی در منطقه تاریخی فرهنگی تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، یدالله ابراهیم پور معاون خدمات شهری منطقه ۸ ضمن اعلام خبر فوق افزود: پیرو اعتراضات گسترده شهروندان و کسبه بازار، در راستای ساماندهی معابر منطقه  مقرر گردیده طرح جمع اوری دستفروشان بصورت پایلوت در منطقه هشت تبریز اجرائی شود.

ابراهیم پور در ادامه گفت: طرح جمع آوری دستفروشان منطقه هشت از هفته گذشته در معابر سطح حوزه اجرائی شده و عوامل سدمعبر منطقه ۸ با همکاری عوامل نیروی انتظامی مانع پهن کردن بساط دستفروشان در معابر منطقه ۸ شدند.

معاون خدمات شهری منطقه ۸ با تاکید بر اینکه جمع آوری دستفروشان وظیفه قانونی شهرداری است، گفت: قانون به ما برای جمع آوری دستفروشان تکلیف کرده و ما با جمع آوری دست فروشان تنها به وظیفه قانونی خود عملی می کنیم و هجمه ای که علیه نیروهای سد معبر شهرداری وجود دارد، عادلانه نیست زیرا آنان به وظایف خود عمل می کنند. 

وی افزود: متاسفانه  تعداد متعددی از دستفروشان بازار هستند که دارای چندین باب مغازه در قیمتهای بازار میباشند که از آنها به عنوان انبار کالاهای خود استفاده میکنند و کسب و کار خود را در پیاده رو های پرتردد منطقه انجام میدهند و در این راستا عوامل تشخیص مزاحمت منطقه ۸ اقدام به شناسایی و پلمپ چندین باب مغازه که به عنوان انباری مورد استفاده دستفروشان قرار گرفته بود را شناسایی و پلمپ کردند.

ابراهیم پور گفت: متاسفانه طی روزهای گذشته در اجرای برنامه جمع آوری دستفروشان، مینی بوس واحد سدمعبر منطقه هشت مورد هجوم برخی دستفروشان قرار گرفته و آنها با هتاکی و هجوم به این وسیله نقلیه، کل شیشه های آن را شکستند که برخورد قانونی با عاملان حادثه به عمل خواهد آمد.


 

نظرات

  • مجید جداری ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۹
    0 0
    با سلام لطفا به شهردار تبریز بفرماید در منطقه ۴ تبریز همجمع اوری وانت ها انجام بدهند واقعا اسایش نداریم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =