شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
کد خبر63122

قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از شهردار تبریز؛
رحمتی: شهرداری خدمات ارزنده ای برای شهروندان ارائه می دهد

افتتاح ده پروژه عمرانی شهرداری منطقه 4 تبریز

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهرداری تبریز در چنین وضعیت سخت اقتصادی، خدمات ارزنده ای را برای شهر و شهروندان ارائه می دهد.

به گزارش شهریار، جواد رحمتی امروز در حاشیه آئین افتتاح ۱۰ طرح عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز، اظهار کرد: شهرداری تبریز در شرایط سخت فعلی تلاش می کند تا خدمات و امکانات خود را به صورت عادلانه در مناطق مختلف توزیع کند.

او ادامه داد: از این بابت از تلاش های شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز می کنم. البته لازم است تا این خدمات در جای جای شهر تبریز توسعه یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در خصوص افتتاح طرح های عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز، عنوان کرد: من قبلا از پروژه خیابان شهید خلیلی بازدید کرده بودم که آماده بهره برداری بود اما به دلیل رعایت مسائل فاصله گذاری اجتماعی، افتتاح آن به تعویق افتاد اما به هر حال از شهردار منطقه تشکر می کنم که برای احداث این خیابان زحمت کشیده است.

او افزود: در شرایط سخت اقتصادی فعلی، به تعامل، همبستگی و همراهی شهروندان نیاز است و من از شهردار محترم تبریز که تلاش می کند در این وضعیت خدمات ارزنده ای برای شهر و شهروندان ارائه دهد، تشکر می کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 5 =