شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
کد خبر63124

عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد:
ضرورت توجه ویژه مجموعه‌های تصمیم‌گیر به منطقه غرب شهر

افتتاح ده پروژه عمرانی شهرداری منطقه 4 تبریز

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مجموعه های تصمیم گیر در مورد شهر تبریز باید توجه ویژه ای به مناطق کم برخوردار داشته باشند.

به گزارش شهریار، شکور اکبرنژاد امروز در حاشیه آئین افتتاح ۱۰ طرح عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز، اظهار کرد: شورا و شهرداری تبریز و دیگر مجموعه های تصمیم گیر برای شهر از جمله استانداری، ماده ۵ و مسکن و شهرسازی باید توجه ویژه ای به منطقه غرب تبریز داشته باشند.

او ادامه داد: قسمتی از شهر ما و مشخصا غرب تبریز، از سرمایه گذاری های عمده خالی است و لازم است با این سرمایه گذاری ها این سمت از شهر نیز ارزشمند شود و فقط به مناطقی همچون ولی عصر و خاوران توجه نشود.

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به تاثیر پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۴ در ارزش یافتن غرب شهر، عنوان کرد: از بابت افتتاح طرح های مختلف عمرانی توسط شهرداری منطقه ۴، از شهردار منطقه و کل مجموعه شهرداری تبریز تشکر می کنم.

او افزود: با این حال انتظار داریم تا کارهای بزرگ و سرمایه گذاری های عمده ای در این سمت انجام شود تا ارزش منطقه ای و فضای گردشی این منطقه افزایش یابد و در آینده شاهد سرزندگی بیشتر مردم باشیم.

نظرات

  • شبنم ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۱
    0 0
    با تشکر از کادر خدماتی شهرداری محترم باید عرض کنم که شما فرمودین فقط به مناطق خاوران و ولی عصر رسیدگی میشود ولی بهتره تشریف بیارین و از نزدیک به خدمات ارائه شده در منطقه ولی عصر نظری بیندازین خودتون شاهد خواهید بود که در سالهای اخیر به بهانه بالا شهر بودن هیچ خدمات ارزنده ای چه از لحاظ فصای سبز و چه از لحاظ پروژه های عمرانی به این منطقه ارائه نشده است . لطفا به این منطقه فراموش شده هم توجه بفرمایید. با تشکر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 3 =