دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
کد خبر63174

با دستور شهردار تبریز انجام می شود؛
بررسی جوانب ترافیکی آزادسازی آزادراه تبریز – سهند

آدی بیگ

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: با دستور شهردار محترم تبریز، بررسی تمامی جوانب ترافیکی آزادسازی آزادراه تبریز – سهند در دستور کار سازمان قرار گرفت.

به گزارش شهریار، اصغر آدی بیگ امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: مطالعات ترافیکی ورودی تبریز – سهند برای پخش و توزیع ترافیک آن باید دقیق کارشناسی و بررسی شود تا بعد از افتتاح پروژه، ورودی تبریز دچار ناهنجاری و هرج و مرج ترافیکی نشود.

او ادامه داد: چنانچه نحوه توزیع و تبادل بار در شبکه معابر برون‌شهری و درون‌شهری و نحوه ارایه خدمات و تسهیلات حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطار شهری در نظر گرفته نشود، شاهد ترافیک سنگین در آن مسیر خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز عنوان کرد: ورودی لاله، مفصل بین تبریز و سهند و شهرهای همجوار خواهد بود و لازم است که نحوه ورود این اتوبان به تبریز حتما بررسی شود تا به یک راهکار واحد برای ساماندهی و توزیع سفر مسافران ورودی و خروجی دست یابیم.

او افزود: این امر در سایه اقدامات صحیح و مهندسی و مدیریت ترافیک امکان‌پذیر است که تلاش داریم با نشست های مشترک به این مهم دست یابیم.
آدی بیگ با اشاره به اهمیت آینده نگری شهردار کلانشهر تبریز در تمامی پروژه ها، گفت: بر اساس دستور دکتر ایرج شهین باهر، قبل از آزادسازی بزرگراه، بررسی جوانب این موضوع در دستور کار سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز قرارگرفته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 0 =