دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
کد خبر63193

احیاء میدان تاریخی شنب غازان در اولویت شهرداری منطقه ۶

احیاء میدان تاریخی شنب غازان

احیا میدان تاریخی شنب غازان در اولویت برنامه های اجرائی شهرداری منطقه ۶ تبریز است.

به گزارش شهریار، در راستای احیاء میدان تاریخی شنب غازان، جلسه مشترکی با حضور نمایندگان محترم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر، انجمن غازانیه تبریز، معتمدین محله شنب غازان و معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز در اتاق جلسه منطقه برگزار گردید.
در این جلسه با اشاره به قدمت تاریخی محله شنب غازان تبریز؛ بر اهمیت احیاء میدان تاریخی این محله که تفسیری بر وقایعی در دوران شکل گیری بر آن گذشته، تاکید شد.
در ادامه جلسه نمایندگان ارگان های ذیربط با هدف آسیب شناسی و احیاء بافت های تاریخی شهری و در جهت ایجاد سرزندگی اجتماعی در محله شنب غازان به ارائه پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.
در پایان جلسه مقرر شد پس از بررسی، کارشناسی و تأیید طرح اولیه توسط کارشناسان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، شهرداری منطقه ۶ نسبت به اجرای طرح اقدام نماید.
مبلغ ۱۰ میلیارد ریال جهت احیاء میدان تاریخی شنب غازان در بودجه عمرانی سال ۹۹ شهرداری منطقه ۶ تبریز لحاظ شده که با تأیید طرح پیشنهادی به همت عوامل معاونت فنی و عمرانی منطقه در محله شنب غازان اجرا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =