شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
کد خبر63646

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز خبر داد:
درب گرمخانه های شهرداری تبریز شبانه روزی به روی افراد بی خانمان باز است

گرمخانه

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز به دنبال انتشار ویدئویی از پیرمرد بی خانمان در زیر پل راه آهن تبریز در شبکه های اجتماعی و رسانه های خبری، از آمادگی این شهرداری برای انتقال افراد بی خانمان به گرمخانه های شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی گفت: شب گذشته عوامل خدمات شهری در حین گشت های شبانه با این شهروند مواجه شده اند که قصد انتقال وی به گرمخانه شهرداری را داشتند، اما وی به عوامل ما اعلام کرده وسایلش را بر می دارد و آن محل را ترک می کند و همین کار را هم کرده است.

وی با توضیح اینکه گرمخانه های شهرداری تبریز به روی افراد بی خانمان و بی سرپناه هم باز است، اظهار کرد: از نظر قانونی ما نمی‌توانیم آن‌ها را به زور و اجبار به گرمخانه‌ها ببریم و حضور این شهروندان باید داوطلبانه باشد.

قربانیان تبریزی از عموم شهروندان درخواست کرد با مشاهده چنین مواردی با سامانه ۱۳۷ شهرداری تبریز تماس گرفته و محل دقیق حضور افراد را خبر دهند تا به گرمخانه های شهرداری تبریز، انتقال یابند. 

وی گفت: شهروندان مطمئن باشند که پس از اعلام موارد به شماره تلفن ۱۳۷ گشت‌های خدمات شهری نسبت به انتقال و استقرار این افراد در گرمخانه‌ها اقدام می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 0 =