یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
کد خبر63898

با اعتباری بالغ بر ۳۷۰میلیاردریال؛
هفت پروژه عمرانی و خدماتی در تبریز افتتاح می شود

خیابان عطار نیشابوری

با حضور مسئولان استانی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، هفت پروژه عمرانی و خدماتی توسط شهرداری منطقه ۲ تبریز افتتاح می شود.

به گزارش شهریار، این پروژه های حوزه عمران و خدماتی صبح دوشنبه، ۹ تیر افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

عملیات مسیرگشایی خیابان عطار نیشابوری یکی از همین پروژه های مهم است که در مجموع ۵هزار و ۲۰۰متر مربع به فضاهای عمومی شهر می افزاید. این خیابان که با هزینه ای بالغ بر ۳۱۰میلیاردریال احداث شده، از ترافیک خیابان گلگشت و خیابان های همجوار کاسته است.

همچنین کانال سنگی و شبکه دفع آب های سطحی در ساری زمی و مقابل میدان پلیس در این منطقه که با اعتبار ۲۰میلیاردریالی احداث شده، آماده بهره برداری است.

باکس گذاری و ایجاد شبکه دفع آب های سطحی مهران رود در حوزه شهرداری منطقه ۴ با اعتبار ۲۰میلیاردریال، احداث کانال سنگی و شبکه دفع آب های سطحی و کنترل سیلاب کوی سهند ائل گلی با اعتبار ۱۱میلیاردریال از دیگر طرح های منطقه ۲ تبریز است که روز دوشنبه به بهره برداری می رسد.

نمازخانه و تاسیسات جانبی پارک عباس میرزا با اعتبار ۳.۵میلیاردریال، تاسیسات بهداشتی آرامستان وادی رحمت با اعتبار ۳.۵میلیاردریال و بهسازی و ساماندهی پارک سهند با اعتبار ۳میلیاردریال سه پروژه دیگر خدماتی این منطقه است که در آستانه افتتاح قرار دارد.

این هفت پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۷۰ میلیارد ریال احداث شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 15 =