دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
کد خبر63922

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد:
پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش با سرعت و کیفیت کافی اجرا می شود

بازدید مدیر عامل سازمان عمران از تقاطع ارتش

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: تدابیر لازم برای اجرای سریع و باکیفیت پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش اندیشیده شده است.

به گزارش شهریار، بابک شریفی در جلسه کارگاه تقاطع ارتش -آزادی با اشاره به اهمیت پروژه بر اجرای سریع و اصولی پروژه در شان شهروندان تاکید کرد.

شریفی با اشاره به اهمیت ترافیکی و موقعیت قرارگیری پروژه گفت :  امیدواریم با اجرای یک پروژه با کیفیت و سرعت قابل قبول به امید خدا یک رکورد در اجرای پروژه عمرانی ثبت خواهیم کردتا نقطه آغازی برای انجام پروژه های عمرانی در تبریز باشد.

شریفی گفت: برای دست یابی به این هدف که پروژه با سرعت و کیفیت کافی اجرا شود اقدامات لازم برای بررسی و رفع مشکلات فنی و اجرایی قبل از اجرا با هماهنگی مشاور پروژه بررسی خواهد شد تا حین اجرا مشکل و مانعی باعث ایجاد وقفه یا مشکلی در پروژه نگردد و درکنار آن همانطور که شهردار و شورای اسلامی شهر وعده داده اند با تزریق مالی پروژه با سرعت و دقت پروژه را پیش خواهیم برد.

وی گفت: پروژه تقاطع ارتش آزادی با هدف کاهش ترافیک این تقاطع که یکی از ورودی های اصلی هسته مرکزی شهر است مصوب و اجرای ان به سازمان عمران محول شده است، پروژه با طول ۵۵۵ متر با ۷ دهانه شامل ۸۰ حلقه شمع ۱۰ متری و سازه فلزی عرشه در ضلع غربی تقاطع با اجرای حصارکشی کارگاه و انجام سونداژ دستی جهت بررسی وضعیت سیستم های تاسیساتی و مخابراتی موجود محتمل آغاز بکار کرده و جهت کاهش مزاحمت ترافیکی مسیر کمکی در ضلع جنوبی پروژه برای تردد خرودوها از سمت غرب به شرق پیش بینی شده است .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 6 =