سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کد خبر63970

عضو شورای عالی انتخاب زنده نامان تبریز:
معرفی زنده نامان بخشی از پروسه الگوسازی برای نسل های آتی است

معرفی زنده نامان، بخشی از پروسه الگوسازی برای نسل های آتی است

عضو شورای عالی انتخاب زنده نامان تبریز گفت: معرفی زنده نامان، بخشی از پروسه الگوسازی برای نسل های آتی است.

به گزارش شهریار، مهدی محمدزاده با اشاره به برگزاری سومین همایش زنده نامان تبریز، گفت: روند الگوسازی با معرفی چهره هایی توانمند که طی دهه های مختلف، توانسته اند اثرگذاری مختلفی در حوزه های گوناگون داشته باشد، موثر است و می تواند مشوق افرادی باشد که می خواهند برای جامعه خود تلاش کنند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکاه هنر اسلامی، اضافه کرد: امیدواریم این همایش زمینه ساز اقداماتی موثر برای اعتلای جامعه باشد و با تکیه بر خروجی این همایش، برجسته تر شدن این افراد فراهم آید.

وی از تاثیرگذاری اجتماعی هنر، کارآفرینی هنر، ایجاد فرصت های شغلی و تجاری سازی یافته های علمی و هنری از جمله معیاریهایی یاد کرد که می کوشد در این انتخاب افراد متبط با نهاد متبوع خود مورد توجه قرار دهد.

این همایش ملی بنا دارد که از بین همه ی فعالان و برجستگان حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری، صنعتی، خدماتی، اقتصادی ، ورزشی و .... که در قید حیات هستند، چهره های برگزیده را مشخص و از آنها تجلیل بعمل آورد.

افراد انتخاب شده در بخشهای مختلف علمی و دانشگاهی، دفاع مقدس، مدیریت کلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعی، تحقیق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشارکت و سرمایه‌گذاری که توسط کمیته‌های تخصصی انتخاب شده‌اند، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 1 =