سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
کد خبر64019

شهردار منطقه ۱ تبریز خبر داد:
تملک ۱۳۸۶۶ متر مربع از املاک و باغات منطقه۱ در سه ماهه اول سال ۹۹

منطقه یک

شهردار منطقه ۱ تبریز از تملک ۱۳۸۶۶ متر مربع از املاک و باغات منطقه در سه ماهه اول سال ۹۹ جهت اجرای پروژه های مسیر گشائی و احداث پارک های محله ای خبر داد.

به گزارش شهریار، اکبر پورخردمند در این خصوص بیان کرد: به منظور اجرای پروژه های این منطقه در خصوص بازگشائی مسیرهای رمپ خروجی یوسف آباد به اتوبان پاسداران و ۱۶ متری ملازینال و همچنین اجرای پارک های محله ای در مسیر باغات چایکنار ، حدود ۱۳۸۶۶ متر مربع از املاک و باغات چایکنار توسط امور املاک منطقه تملک شده است .

شهردار منطقه ۱ گفت : این اقدامات در راستای اجرای پروژه ها آزاد سازی مسیرهائی بوده که چندین سال است بلاتکلیف مانده و هم اکنون ضمن توافق با  مالکین املاک واقع در مسیر که شامل ۳۱ باب مسکونی در مسیر رمپ خروجی یوسف آباد به اتوبان پاسداران و ۱ باب مسکونی در ملازینال و ۱ مورد باغ در مسیر باغات چایکنار می باشد اقدامات اجرائی آغاز و وارد فاز عملیاتی شده است .

پورخردمند همچنین اضافه کرد: با توجه به اینکه یکی از اهداف اساسی منطقه توانمند سازی محلات کم برخوردار است با این تملک شاهد اجرای پروژه های مهمی از جمله احداث پارکهای محله ای و آزاد سازی مسیرهای بن بست در این محدوده ها خواهیم بود که آرزوی چندین ساله اهالی محلهای ذکر شده می باشد .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 9 =