دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
کد خبر64207

شهردار منطقه ۶ تبریز خبر داد:
استمرار عملیات لکه گیری آسفالت معابر از سوی شهرداری منطقه ۶

استمرار عملیات لکه گیری آسفالت معابر از سوی شهرداری منطقه 6

شهردار منطه ۶ تبریز گفت: در راستای تأمین ایمنی در تردد شهروندان و وسائط نقلیه، عملیات چاله زدایی و لکه گیری معابر تداوم دارد.

به گزارش شهریار، سامان احمدزاده طی گفتگویی با اشاره به تداوم اجرای عملیات لکه گیری معابر اظهار داشت: به منظور کاهش و روان سازی ترافیک، ایمنی در تردد شهروندان و وسائط نقلیه و همچنین ایمن سازی و بهسازی معابر این عملیات از سوی حوزه خدمات شهری و اجرائی منطقه طبق برنامه ریزی انجام گرفته در مسیرهای اصلی و فرعی منطقه از جمله خیابان رضوان، معابر منتهی به بلوک ۲۸ شهرک امام خمینی (ره)، کوی آزادی محله شنب غازان، خیابان شهید رجایی کوی خشتگر و خیابان شهید یدی واقع در کوی گلستان انجام شد.

او ادامه داد: رفع نواقص موضعی و جلوگیری از گسترش خرابی، روسازی آسفالت ها از دیگر اهداف اجرای عملیات لکه گیری است که مورد توجه این منطقه است.

شهردار منطقه ۶ تبریز از تداوم عملیات آسفالت ریزی ورودی غرب تبریز در مسیر ترانزیتی تبریز – مرند نیز خبر داده و گفت: همزمان با اجرای عملیات لکه گیری معابر، عملیات آسفالت ریزی اساسی معابر و مسیرهای اصلی حوزه نیز به همت اکیپ های چندگانه آسفالت حوزه فنی و عمرانی منطقه در حال اجرا می باشد.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 1 =