سه‌شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
کد خبر64239

بررسی مشکلات کارخانه تفکیک زباله شهری و تولید کمپوست

51c92005-6dee-4caa-8fde-41c7df60359d.jpg

جلسه بررسی مشکلات کارخانه تفکیک زباله شهری و تولید کمپوست در محل جلسات اداره سرمایه گذاری و مشارکت با حضور مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش شهریار، جلسه بررسی مشکلات کارخانه تفکیک زباله شهری با حضور پیمانکار بخش خصوصی، مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند و مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز برگزار و مشکلات کارخانه تفکیک زباله شهری و تولید کمپوست مورد بحث و بررسی طرفین قرار گرفت.

در این جلسه رضا جمالی با اشاره به اهتمام اداره سرمایه گذاری برای حل معضلات و مشکلات مربوط به پروژه های سرمایه گذاری شهری، گفت: با وجود چندین پرونده که از گذشته محل اختلاف طرفین قرارداد در مواردی می باشند، مدیریت سرمایه گذاری با رویکرد تعامل و پیشبرد طرح های سرمایه گذاری شهری اقدام به برگزاری جلسات مختلف با حضور مسوولان شهری کرده است.

وی ادامه داد: در این جلسه مشکلات بررسی و قرار شد برای حل آنها اقدامات لازم صورت بگیرد.

پیشتر در بازدید میدانی از این کارخانه توسط مدیر سرمایه گذاری و مشارکت و مسوولان مربوطه بر حل و فصل معضلات و مشکلات تاکید شده بود.

این کارخانه که دارای سالن‌های مجزا برای جداسازی پسماندها و جدا کردن سربندها و شیرابه‌ها است به جهت تولید کمپوست و کاهش اثرات زیست محیطی احداث شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 6 =