پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
کد خبر64277

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری تبریز خبر داد:
افزایش ۱۰۰ لیتری بنزین وانت بارها

نشست خبری مدیرعامل سازمان حمل بار و مدیرعامل پایانه های شهرداری تبریز

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری تبریز گفت: وانت بارها با ثبت نام در (www.utcms.ir) میتوانند سهمیه ۵۰ لیتری کاهش یافته در تیر ماه ۱۳۹۹ را دریافت نمایند و علاوه بر آن نیز ۱۰۰ لیتر بیشتر از قبل به صورت اعتباری به کارت بانکی شان واریز می شود.

به گزارش شهریار، فاضل نادری اظهار داشت: با عنایت به ابلاغیه سازمان شهرداریها و دهیاریها وزارت کشور به کلیه شهرداریها؛ مالکان ناوگان وانت بارهای  بنزین سوز فعال در حوزه حمل و نقل شهری که با ثبت نام در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل عمومی شهری (www.utcms.ir)  می توانند سهمیه ۵۰ لیتری کاهش یافته در تیر ماه ۱۳۹۹ را دریافت نمایند و علاوه بر آن نیز ۱۰۰ لیتر بیشتر از قبل به صورت اعتباری به کارت بانکی شان واریز می شود.

وی افزود: مالکان ناوگان وانت بنزین سوز فعال در حوزه حمل و نقل شهری که در ماه‌های اخیر پروانه معتبر فعالیت از سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز دریافت کرده‌اند، جهت پیگیری و مشاهده سهمیه‌های مازاد بر سوخت پایه ناوگان خود می‌توانند به سامانه سماس وزارت کشور(samas.moi.ir) مراجعه و با وارد کردن اطلاعات درخواستی تاریخچه و میزان اعتبار ریالی سوخت خودرو را مشاهده کنند.

او گفت : اعتبار این سهمیه در کارت‌های بانکی مالک یا فرد متقاضی پروانه فعالیت شارژ بوده و فقط قابل استفاده در جایگاه‌های سوخت جهت سوخت‌‎گیری است.

وی تاکید کرد: مالکان ناوگان وانت بنزینی فعال در حوزه حمل و نقل شهری جهت بهره‌مندی از سهمیه سوخت مازاد بر سهمیه پایه باید در اسرع وقت نسبت به دریافت پروانه فعالیت از سازمان مدیریت حمل و نقل بار اقدام کنند تا مشمول این سهمیه شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 7 =