یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
کد خبر64416

شهردار منطقه ۵ تبریز:
اجرای دومین تقاطع غیرهمسطح فاز اول اتوبان ولایت، با رعایت کیفیت و استانداردهای لازم

پروژه‌ای برای حل مشکل تردد از اتوبان پاسداران به شهرک نصر مدیریت شهری به دنبال تحقق مطالبه شهروندان پروژه تقاطع غیرهمسطح «ولی عصر» سال گذشته به همت شهرداری تبریز و با طول بیش از ۱۳۰۰ متر به عنوان بخشی

شهردار منطقه پنج تبریز از اجرای دومین تقاطع غیر همسطح فاز اول اتوبان ولایت طبق زمانبندی و با رعایت کیفیت و استانداردهای لازم خبر داد.

به گزارش شهریار، میرعلی اصغر نساج افزود: پس از بهره برداری از این پروژه، فاز اول اتوبان ولایت با ۱۳۰۰ متر طول تکمیل می شود. 

وی اتوبان ولایت را یکی از بزرگترین و اساسی ترین پروژه های عمرانی کلانشهر تبریز برشمرد و دراین رابطه افزود : اتوبان ولایت ۹ کیلومتر طول دارد که علاوه بر کنترل ترافیک و تاثیر گذاری در توسعه تبریز به عنوان پدافند غیر عامل نیز ایفای نقش خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت عملیات اجرایی فاز اول اتوبان ولایت اظهار داشت : پس از اتمام تقاطع غیر همسطح حضرت ولی عصر (عج)، دومین تقاطع غیر همسطح اتوبان ولایت نیز حداکثر تا یک سال آینده قابل بهره برداری خواهد بود.

نساج همچنین تصریح کرد : طول فاز اول اتوبان ولایت ۱۳۰۰ متر است که دسترسی کوی های نصر، مرزداران، مصلی، صادرات، ولی عصر و اتوبان پاسداران به یکدیگررا میسر کرده است.

وی هزینه عملیات عمرانی و تملک این پروژه را یک هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 7 =