پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
کد خبر64849

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:
رفع نواقص ترافیکی برای افتتاح آزادراه تبریز-سهند

میزگرد حمل و نقل

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از انجام اقدامات ترافیکی لازم برای افتتاح پروژه تبریز- سهند خبر داد و گفت: برای جلوگیری از معضلات افتتاح پروژه تبریز- سهند با رفع کاستی ها و نواقص این پروژه در محل اتصال به تبریز اقدامات لازم انجام می شود.

به گزارش شهریار، مدیر عامل سازمان ترافیک شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: پیرو دستور شهردار تبریز در بررسی های به عمل آمده در خصوص افتتاح پروژه تبریز – سهند و تداوم جلسات این پروژه با حضور ارگان های مرتبط جلسه ای روز گذشته در سازمان حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.

اصغر آدی بیگ افزود: طبق شنیده ها قرار است این پروژه در آینده نزدیک افتتاح و زیر بار ترافیک برود اما به نظر می رسد اگر کاستی ها و نواقص این پروژه در محل اتصال به تبریز رفع نشود، هم از لحاظ ایمنی و هم از لحاظ روانی ترافیکی دچار چالش خواهد شد و لازمه جلوگیری از بروز مشکلات و معضلات احتمالی این است که تمامی ارگانهای مرتبط به نسبت وظایف خود پای کار باشند.

وی ادامه داد: هرچند برای انجام تغییرات خیلی زمان از دست داده ایم ولی امیدواریم از هم اکنون تمهیدات لازم برای بعد از افتتاح پروژه پیش بینی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 2 =