یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
کد خبر64974

با مشارکت سازمان بسیج شهرداری تبریز و پایگاه های مقاومت مناطق و سازمان‌ها صورت می گیرد؛
تامین و تحویل اقلام اولیه به خانواده‌های نیازمند با عنوان کمک مومنانه

رحیم ملاحسینی

در راستای مشارکت بسیجیان در امور خیریه و کمک به خانواده‌های نیازمند، جلسه‌ای با حضور فرماندهی سازمان بسیج شهرداری تبریز و همراهی مسئولین پایگاه های مناطق و سازمان‌ها در محل سالن همایش‌های شهرداری تبریز برگزار شد .

به گزارش شهریار، رحیم ملا حسینی در جمع اعضای پایگاه های مقاومت مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز با اشاره به نقش بسیج در ادوار مختلف به ضرورت دستگیری از افراد بی‌بضاعت تاکید کرد و گفت: افتخارمان این است که در تمامی صحنه ها همچون دفاع مقدس ، سیل،  زلزله، جبهه مقاومت یا همیاری در بحث ریشه کنی فلج اطفال به عنوان یک بسیجی حضور داشتیم چراکه برای ما حضور مثبت و تاثیرگذار یک اصل بوده و خواهد بود.

 او به ابعاد فعالیتی بسیج در ایام کرونا اشاره کرده و افزود: در مرحله اول با حضور به موقع نسبت به سمپاشی نقاط پرتردد شهر و دوخت و توزیع ۷۰ هزار ماسک اقدام کردیم و در قدم بعدی با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری قصد داریم نسبت به تامین کمک‌های مومنانه البته به صورت منسجم اقدام کنیم .

وی افزود: این امر یک الگوسازی در شهر بوده و با توجه به تورم اقتصادی ضروری است نسبت به انجام آن اهتمام ورزیم .

ملا حسینی گفت: فرهنگ ایرانی فرهنگ همیاری و نوع دوستی است و ایام کرونایی بهترین فرصت برای اثبات این حقیقت است تا با کمک به هم این اصل را بار دیگر اثبات کنیم.

 در پایان این جلسه مقرر شد فرماندهان پایگاه های مناطق و سازمان ها نسبت به تامین مالی بسته‌های مومنانه از طریق بسیجیان به صورت نقدی یا اقلام خریداری شده طی روزهای آتی اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 13 =