یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸
کد خبر65182

یکصد و نود و سومین جلسه علنی شورای شهر تبریز آغاز شد؛
از بررسی طرح امتداد خیابان ۴۲متری تا ارائه گزارش کمیسیون ماده ۱۰۰شهرداری

شورا

جلسه علنی امروز شورای شهر تبریز با حضور اکثریت اعضا و به ریاست شهرام دبیری آغاز شده است.

به گزارش شهریار، اعضای شورای شهر تبریز امروز علاوه بر استماع سخنان مدعو و گزارش مدیران شهرداری و حسابرسی سازمان‌های شهرداری، چندین لایحه پیشنهادی شهرداری تبریز را در دستور کار قرار می‌دهند.

دستور جلسه اول یکصد و نود و سومین جلسه علنی شورای شهر مربوط به سخنرانی و ارائه گزارش حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیرامون عملکرد این شورا است.

در دستور جلسه بعدی، مطابق جلسات گذشته دهمین بخش از گزارش حسابرسی شهرداری و سازمان‌های وابسته به سمع و نظر شورانشینان می‌رسد که پس از بحث و بررسی این گزارش سوالات احتمالی آنها نیز پاسخ داده می‌شود.

گزارش معاون شهرسازی شهرداری تبریز پیرامون کمسیون ماده ۱۰۰ دستور جلسه بعدی امروز شورانشینان است.

در ادامه جلسه علنی امروز مشکلات مربوط به طرح امتداد خیابان ۴۲ متری بررسی می‌شود که مصوب کمسیون معماری و شهرسازی شورا است.

بررسی نامه فرماندار تبریز در خصوص معرفی رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان پارک‌ها و فضای سبز تبریز که مصوب جلسه گذشته شورای شهر است، امروز در دستور کار قرار دارد.

سخنرانی میان دستور محمدحسین اسوتچی، عصو شورای شهر، ششمین دستور جلسه امروز شورانشینان است.

بررسی و تصویب اهداف کلی شاخص‌های کمی احکام برنامه‌های راهبردی--عملیاتی ۱۴۰۲-۱۳۹۸ دیگر دستور جلسه امروز در صحن شورا است.

هشتمین دستور جلسه علنی امروز شورای شهر مربوط به بررسی لایحه پیشنهادی شهرداری تبریز مبنی بر دریافت ۲۰درصد از میزان کل بدهی برآورد شده و اخذ مابقی عوارض مذکور با انعقاد قرارداد فی‌مابین شهرداری تبریز و مؤسسه خیریه مستمندان تبریز جهت استفاده از خدمات مؤسسه به افراد نیازمند که مصوب کمسیون برنامه و بودجه شورای شهر است.

در نهایت آخرین دستور جلسه امروز شورانشینان مربوط به بررسی آیین‌نامه اجرائی تبصره ۲۷ بودجه مصوب سال ۱۳۹۹ شهرداری تبریز است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =