یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
کد خبر65229

در دیدار شهردار تبریز و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی مطرح شد؛
همکاری و تعامل شهرداری تبریز با اداره کار جهت ساماندهی قراردادهای کاری کارکنان و کارگران

ایرج شهین باهر

شهردار تبریز با حضور در دفتر کار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی انتصاب وی به این مسئولیت را تبریک گفت و بر همکاری و تعامل شهرداری تبریز با اداره کار جهت ساماندهی قراردادهای کاری کارکنان و کارگران شاغل در شهرداری تاکید کرد.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر شهردار تبریز ظهر امروز به همراه سونیا اندیش نائب رئیس شورای شهر و کریم صادق زاده سخنگوی این شورا و دبیر خانه کارگر تبریز با حضور در دفتر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی انتصاب وی به این مسئولیت را تبریک گفته و در خصوص یکسان سازی و ساماندهی قراردادهای کاری کارکنان و کارگران شهرداری تبریز رایزنی و همفکری کردند.

ایرج شهین باهر در این دیدار با اشاره به اینکه نگاه شهرداری و شورای شهر به مسائل و مشکلات کارگری ویژه است، افزود: تلاش می کنیم با تعامل و همفکری با اداره کار جهت ساماندهی قراردادهای کاری کارکنان و کارگران گام های مهمی برداریم.

شهردار تبریز ادامه داد: اعضای این دوره از شورا کم تنش، باسواد و آگاه به مسائل هستند و مدیران شهرداری و شورا برای حل مشکلات کارگران شاغل در شهرداری تبریز تلاش می کنند و امیدواریم با همکاری و همفکری با اداره کار قراردادها همسان سازی و ساماندهی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =