سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
کد خبر65271

ساماندهی نواقص پارک و بوستان های جنوب غرب تبریز

ساماندهی نواقص پارک و بوستان های جنوب غرب تبریز

ساماندهی و رفع نواقص و مشکلات پارک ها، بوستان ها و فضای سبز سطح جنوب غرب تبریز با تاکید شهردار منطقه هفت در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش شهریار، محمد علی سلیمی در جریان بازدید از پارک ها و فضاهای سبز سطح منطقه بر وضعیت تجهیزات و مشکلات آنها رسیدگی کرده و بر ساماندهی و رفع آنها در سریع ترین زمان ممکن تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه کوچکترین نقص گاه خسارات جانی و مالی با خود به همراه می آورد، گفت: پارک ها و فضاهای سبز شهری محلی برای گذراندن لحظات خانوادگی شهروندان بوده که ضروریست همراه با دقت و حساسیت بسیار بر وضعیت تجهیزات و مشکلات سخت افزاری آنها رسیدگی شده و در کوتاه ترین زمان ممکن در اصلاح و رفع آنها کوشید.

سلیمی بر ایمن سازی پارکها تاکید کرد و اظهار داشت: توجه به سلامت روحی و جسمی شهروندان و حفظ حقوق شهروندی از اولویت های شهرداری منطقه هفت بوده و تمامی عوامل و همکاران این منطقه برای زندگی سالم و افزایش کیفیت زندگی در این منطقه نهایت تلاش خود را می کنند.

شهردار منطقه۷ افزود: رنگ آمیزی، بازسازی مبلمان شهری شامل نیمکت‌ها، مخازن زباله، آلاچیق، آبخوری‌ها، تجهیز و رفع نواقص سرویس‌های بهداشتی، استانداردسازی و بررسی آبنمای بوستان‌ها از نظر سیستم برق، تأمین روشنایی و رفع تمامی نقاط تاریک، بازسازی کف‌پوش مسیر پیاده روی و بررسی تجهیزات ورزشی و زمین‌های بازی کودکان ازجمله مواردی است که در طرح ساماندهی پارک ها و بوستان های منطقه مورد توجه و اقدام قرار می گیرد.

در ادامه این بازدید؛ شهردار منطقه هفت بر روند فعالیت های گلخانه ها نیز نظارت کرده و اقدامات صورت گرفته در این محل ها را نیز از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 12 =