سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
کد خبر65273

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز:
عملیات حفاری محل شمع های ضلع غربی پروژه تقاطع ارتش درحال اجرا است

تقاطع ارتش

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: عملیات حفاری محل شمع های ضلع غربی پروژه تقاطع ارتش همزمان با سبد بافی شمع ها در حال اجرا است.

به گزارش شهریار، بابک شریفی گفت:  پس از انجام سونداژ دستی و تحلیل موانع و مشکلات تاسیساتی و زیرساختی موجود با ورود دستگاه حفار هیدرولیکی به کارگاه عملیات حفاری محل شمع های پروژه با سرعت بیشتری در حال اجرا است و همزمان بافت و تولید سبدهای ۳۰ حلقه از شمع های پروژه نیز در حال اجراست.

وی افزود: طی روزهای گذشته بتن ریزی ۱۰ حلقه از شمع ها در ضلع غربی صورت گرفته که با اتمام حفاری ها در روزهای آتی بتن ریزی باقی مانده شمع ها نیز انجام خواهد گرفت.

شریفی با اشاره به وجود مجموعه ای از تاسیسات برق وگاز و .. در محل پروژه گفت: تمهیدات لازم برای جابه جایی ایمن سازی و اعمال تغییرات لازم در نقشه ها برای رفع این مشکلات با پیگیری همکارانم در حال انجام است.

شریفی گفت: در حال حاضر شهروندان محترم شاهد فعالیت در ضلع غربی پروژه هستند که با انجام تشریفات تحویل ضلع شرقی نیز با هماهنگی راهنمائی ورانندگی،سازمان ترافیک شهرداری و شهرداری منطقه ۳ و طراحی مسیر جایگزین فعال و سرعت عملیاتی پروژه دوچندان خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 4 =