سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
کد خبر65275

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز مطرح کرد؛
اماکن ورزشی شهرداری تبریز در خدمت توسعه ورزش همگانی

اماکن ورزشی شهرداری تبریز در خدمت توسعه ورزش همگانی

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: در سالن‌هایی که امکان برگزاری فعالیت‌های مربوط به ورزش همگانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد، اقدامات لازم برای ارائه خدمات به همشهریان صورت گیرد.

به گزارش شهریار، نشست هم‌اندیشی و بررسی مشکلات سالن‌های ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، معاونان، مدیران و مسئولان سالن‌های ورزشی این سازمان در سالن جلسات شهرداری تبریز برگزار شد.

در این جلسه که به‌منظور بررسی و رفع نواقص سالن‌ها و اماکن ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ضمن تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت: هر یک از ما در جایگاهی که داریم باید به دنبال جلب رضایت همشهریان و رفع نواقص موجود باشیم.

وی افزود: لازم است معاونت ورزشی به‌منظور بررسی دقیق مشکلات و رفع نواقص سالن‌ها و سایر اماکن ورزشی، اقدام به تشکیل شورای ورزشی سازمان نماید. باید تمام مشکلات در جلسات این شورا مطرح‌شده و نواقص از طریق مسئولان امر به‌صورت مداوم پیگیری شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به موضوع شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: این مسئله از جهات مختلف روی فعالیت‌های ما که بیشتر تجمعی و با حضور همشهریان انجام می‌شود، تأثیر گذاشته است اما باید تلاش کنیم تا وظایف محوله و فعالیت‌های پیش‌بینی‌شده را به بهترین نحو و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا کنیم. 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی ادامه داد: نظم و انضباط در انجام برنامه ها بسیار مهم است و همچنین لازم است بازرسان اماکن ورزشی چک لیست‌های تهیه‌شده را به‌صورت مداوم بررسی کرده و پیگیر رفع نواقص باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز افزود: مسئولان سالن‌ها و اماکن ورزشی باید توجه ویژه‌ای نسبت به بهداشت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا داشته باشند چرا که حفظ سلامت تک‌تک همشهریان برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در ادامه این نشست بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز اظهار داشت: سالن‌های ورزشی به نوعی ویترین سازمان هستند که طبیعتاً بخشی از عملکرد ما از این طریق سنجیده می‌شود. بنابراین همچون بخش‌های دیگر باید برای ارائه بهترین عملکرد در این خصوص تلاش کنیم تا بتوانیم رضایت شهروندان تبریزی را جلب کنیم.

وی افزود: علی‌رغم تمام کمبودها و مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا و... ایجاد کرده، باید تلاش کنیم بهترین استفاده را از پتانسیل‌های موجود داشته باشیم. بر همین اساس مسئولان سالن‌ها باید مهارت‌های مدیریتی خود را در شرایط فعلی نشان دهند. از تک‌تک همکارانی که برای نیل به اهداف سازمانی تلاش کرده‌اند نیز کمال تشکر را دارم.

عبدی در پایان گفت: فعالیت‌ها و تلاش‌های مسئولان سالن‌ها و اماکن ورزشی به‌صورت مداوم موردبررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد تا بتوانیم به اهداف ورزشی تعیین‌شده برای سازمان دست پیدا کنیم.

بابک دانش پناه، قائم‌مقام و معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز هم در این نشست اظهار داشت: حضور مسئولان سالن‌های ورزشی مورد انتظار بوده و هر یک از عزیزان باید با وجدان کاری خود به دنبال انجام وظایف تعیین‌شده باشند.

وی ادامه داد: شاهد اقدامات خوبی در برخی سالن‌های ورزشی هستیم بر همین اساس از مسئولان این سالن‌ها که حتی در برخی موارد فراتر از وظایف خود عمل کرده‌اند قدردانی می‌کنم. قطعاً به دنبال رفع مشکلات احتمالی و نواقص موجود در اماکن ورزشی هستیم تا کیفیت خدمات ارائه‌شده به همشهریان ارتقا یابد.

این نشست در دو بخش برای مسئولان سالن‌های بانوان و آقایان به‌صورت جداگانه برگزارشده و در هر دو جلسه مسئولان این سالن‌ها نواقص موجود در سالن‌ها را برای رفع هر چه سریع‌تر اعلام و گزارشی از فعالیت‌های خود ارائه کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 0 =