سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
کد خبر65314

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد:
الکترونیکی شدن پرونده‌های ماده ۱۰۰، دستاورد مدیریت شهری

نیکوخصلت

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تجمیع و الکترونیکی کردن پرونده‌های ماده ۱۰۰ یکی از بزرگترین دستاوردهای شهرداری تبریز و شورای پنجم است.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات شورای شهر تبریز، سعید نیکوخصلت ادامه داد: شفاف سازی و سلامت اداری، کاهش خطا، افزایش رضایت مندی و سرعت اجرایی امور، به صفر رسیدن مفقودی پرونده ها، کاهش مسائل زیست محیطی و بهداشتی در دوران فاصله اجتماعی، از بین رفتن رانت، ارزیابی و تحلیل دقیق آماری از درآمدها و جریمه ها در کم‌ترین زمان ممکن، دستاوردهای ارزشمندی هستند که در این حوزه اتفاق افتاده است.

وی تصریح کرد: همچنین تصادفی و رندومی کردن پرونده ها نیز در حال اجرایی شدن است که دیگر با ایجاد سیستمی صحیح، سفارش و رانت مفهوم خود را از دست خواهد داد.

نیکوخصلت در پایان گفت: از تلاش های راهبرانه دکتر قلیزاده در پیگیری الکترونیکی کردن پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰ سپاسگزاری می کنیم.

وی افزود: از تلاش‌های مجدانه معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز و همچنین همکاران دقیق و منظم ایشان و به ویژه رئیس اداره ماده ۱۰۰ و معاونت‌های شهرسازی مناطق که با تلاش های مداوم خود تسهیل و تسریع تحقق این روند را موجب شدند قدردانی می کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 2 =