چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
کد خبر65321

شهردار منطقه ۱ تبریز خبر داد:
مسیرگشائی گامی مهم در بازآفرینی و توانمندسازی محلات کم برخوردار

منطقه یک

شهردار منطقه ۱ تبریز مسیرگشائی را گامی مهم در بازآفرینی و توانمندسازی محلات کم برخوردار دانسته و مشارکت مردمی در این امر را مهمترین عامل رسیدن به هدف خواند.

به گزارش شهریار، اکبر پورخردمند بیان داشت: اجرای طرحهای بازآفرینی و توانمند سازی محلات کم برخوردار یکی از اولویت های منطقه در راستای اهداف و چشم انداز رضایتمندی شهروندان و توسعه محور بودن پروژه ها در دست اجرا می باشد که در همین راستا مسیرگشائی ها و تملک املاک واقع در مسیرها که امری بسیار مهم برای آزادسازی و برون رفت از مشکلات محله ای است یکی از گامهای مهم در این حوزه محسوب می شود.

وی گفت: بر همین اساس شهرداری منطقه ۱ با بررسی امکانات و اتخاذ تصمیمات مهم جهت توانمندسازی محلات کم برخوردار به اجرای چند طرح مهم در این حوزه اهمیت داده و عملیاتی خواهد نمود اما قبل از ورود به این مقوله باید از پتانسیل های موجود از جمله بحث مشکلاتهای مردمی و همراهی آنان در به ثمر رسیدن این اهداف بهره جست و باید دانست بدون همکاری شهروندان و دغدغه مندی آنان نمی توان این امر مهم را اجرائی نمود.

پورخردمند تصریح کرد: قطعاً در جریان تملک و مسیرگشائی در محلات کم برخوردار که می تواند راهی به سوی توانمندسازی و پویائی این محلات باشد نقش همسوئی شهروندان حائز اهمیت ترین بحث بوده و می تواند به این مسیرها تسریع بخشیده و نتایج بسیار مثبتی دریافت نمود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =