چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
کد خبر65515

تجلیل شهردار منطقه ۲ تبریز از فعالین حوزه خبری

تقدیر شهردار منطقه 2از خبرنگاران منطقه

شهردار منطقه ۲ تبریز به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، با اهدای لوح از فعالین حوزه خبر منطقه تجلیل کرد.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ به مناسبت  روز خبرنگار با اهدای لوح از فعالین خبری این منطقه به ویژه از سعید باقری مدیر امور ارتباطات منطقه، محمدامین خوش نیت، امیر پورفرج، آمنه صالح زنجانی و فرزانه ضیاء نور تجلیل کرد.

در این جلسه باقر خوشنواز شهردار منطقه ضمن تبریک روز خبرنگار، با اشاره به اهمیت کار فعالین خبری در حوزه مدیریت شهری و تقدیر از تلاش آنها، خواستار همکاری و مشارکت جدی واحدهای مختلف منطقه، برای پوشش مناسب خبری عملکرد شهرداری شد.

خوشنواز همچنین از تلاش و سختکوشی کارکنان امور ارتباطات منطقه و به ویژه از سعید باقری مدیر ارتباطات و محمدامین خوش نیت مدیر برنامه ریزی این منطقه، قدردانی کرد.

در این جلسه همچنین سعید باقری مدیر امور ارتباطات منطقه ۲ کسب رتبه برتر حوزه خبری منطقه و همچنین روز خبرنگار را به فعالین این حوزه تبریک گفته و برای کارکنان امور ارتباطات منطقه آرزوی موفقیت نمود.

محمدامین خوش نیت از اساتید و مدرسین حوزه رسانه هم با اشاره به چگونگی ارزیابی کمیت و کیفیت اخبار، به برخی شاخص های تهیه خبر در شهرداری ها و فرصت ها و چالش های فعالیت خبری اشاره کرد و در پایان این جلسه، مهندس خوشنواز با اهدای لوح از فعالین رسانه ای، تجلیل کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 5 =