چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
کد خبر65567

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز:
اهتمام منطقه ۴ در توسعه برنامه‌های گل‌کاری، زمینه‌ساز نشاط اجتماعی است

منطقه چهار

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، با حضور در شهرداری منطقه ۴ تبریز ضمن گفتگو با شهردار منطقه، از تلاش‌های این منطقه در اجرای برنامه‌های متنوع گل‌کاری و توسعه فضای سبز قدردانی کرد.

به گزارش شهریار، مسعود برزگر جلالی در این دیدار، به گل‌کاری‌های نوروزی حوزه منطقه ۴ اشاره و خاطرنشان کرد: گل‌کاری‌های آغاز بهار، مقارن با روزهای شیوع بیماری کرونا بود و در حفظ روحیه امید و حیات شهری، تاثیرگذار بود.

وی اضافه کرد: به رغم محدودیت‌های مالی، تلاش منطقه ۴ در حفظ و توسعه فضای زینتی قابل تقدیر است و به خوبی می‌تواند در القای حس مثبت زندگی شهری و رضایت شهروندان نقش‌آفرین باشد.

برزگر جلالی بر لزوم استمرار این طرح در ایام پاییز تاکید کرد و گفت: با پشتیبانی‌هایی که هم‌اکنون در بحث نشای گل تدارک دیده شده، پیش‌بینی می‌شود در هر یک از مناطق ده‌گانه، شاهد شکوفایی۱۰۰ هزار نشا گل داودی باشیم.

اکبر امجدی شهردار منطقه ۴ تبریز نیز در این دیدار، با قدردانی از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، اظهار کرد: در کنار اقدامات عمرانی و خدماتی، طرح‌های گل‌کاری را یکی از ضرورت‌های مدیریت شهری در سطح حوزه می‌دانیم.

وی اضافه کرد: توسعه گل‌کاری، به شرط اجرای فنی و کارشناسی‌شده، در خدمت تلطیف فضای شهر و ارتقای نشاط اجتماعی است.

امجدی متذکر شد: با توجه به تدارک انواع بوته‌ها و نشای گل، پاییز امسال، یکی از متفاوت‌ترین دوره‌های گل‌کاری در منطقه ۴ خواهد بود.

شهردار منطقه ۴ ادغام حوزه‌های زیباسازی و فضای سبز را در حل معضلات بصری شهر، تاثیرگذار دانست و افزود: یکپارچگی دو حوزه شهری، می‌تواند مولد اتفاقات ماندگار در سیمای شهر باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 17 =