دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
کد خبر65884

عملیات سقف کامپوزیت پروژه مسقف سازی گلزار شهدا در مراحل پایانی

بازدید شهردار منطقه  2 از مسقف سازی گلزار شهدا

از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز عملیات اجرایی سقف کامپوزیت پروژه فاز ۲ مسقف سازی گلزار شهدای وادی رحمت، در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ تبریز با همراهی معاونین و مدیران این منطقه، از روند عملیات اجرائی پروژه فاز ۲ مسقف سازی گلزار شهدای وادی رحمت بازدید کرد.

در روند این بازدید شهردار منطقه ۲ با اعلام اینکه این پروژه با روند رو به رشد و پیشرفت قابل توجه در حال اجراست گفت: اجرای سقف کامپوزیت فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت که برای تکمیل این پروژه عملیاتی شده، در مراحل پایانی است.

خوشنواز همچنین از اتمام نمای سنگی محوطه بیرونی و عملیات نورپردازی محوطه داخلی به منظور جلوه بخشیدن به این پروژه فرامنطقه ای و تامین روشنائی آن خبر داد و افزود: احداث پیاده رو و جدول گذاری پروژه نیز خاتمه یافته است.

وی با اعلام اینکه لوله گذاری برای هدایت و جمع آوری آب های حاصل از بارندگی، احداث پله های دسترسی و تکمیل کف سازی پیاده روها نیز پایان یافته است تاکید کرد: پروژه فاز ۲ مسقف سازی گلزار شهدای وادی رحمت در ۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع مساحت و صرف اعتبار اولیه ۸۰ میلیارد ریالی از پروژه های ماندگار در راستای تکریم خانواده های شهدا، توسط شهرداری منطقه ۲ تبریز در حال اجراست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 15 =