سه‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
کد خبر65973

با معرفی معاون تربیت بدنی پایگاه مقاومت شهرداری منطقه ۲ تبریز،
رئیس کمیته پیشکسوتان هیات والیبال بسیج آذربایجان‌شرقی منصوب شد

ابلاغ میرحاجی به رئیس پیشکسوتان والیبال استان

معاون تربیت بدنی پایگاه مقاومت شهرداری منطقه ۲ تبریز، با صدور حکمی به سمت رئیس کمیته پیشکسوتان هیات والیبال بسیج استان، معرفی و منصوب شد.

به گزارش شهریار، توسط اسماعیل شاهی رئیس هیات والیبال بسیج استان، میرحاجی ابراهیم زاد موید معاون تربیت بدنی پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) این منطقه و از مربیان با سابقه والیبال به سمت رئیس کمیته پیشکسوتان هیات والیبال بسیج استان، معرفی و منصوب شد.

در جلسه ای با حضور مدیران والیبال بسیج استان، جناب سرهنگ پاسدار حیدرپناه مسئول تربیت بدنی سپاه عاشورا ضمن آرزوی موفقیت برای تلاشگران حوزه والیبال، احکام مدیریتی کمیته های هیات والیبال بسیج را که به مدت یکسال منصوب شده اند به آنان اعطا کرد.

در این جلسه همچنین شاهی رئیس هیات والیبال بسیج استان از برنامه ریزی برای آغاز لیگ والیبال بسیج خبر داد و اظهار داشت: بزودی شاهد تحقق یافتن این مسابقات خواهیم بود.

گفتنی است: در پایان این جلسه احکام مسئولین کمیته های زیرمجموعه هیات والیبال بسیج استان و حکم مسئولیت میرحاجی ابراهیم زاد موید به وی اعطا گردید.

در این حکم آمده است:

برادر بسیجی جناب آقای میرحاجی ابراهیم زاد موید

با احترام، با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی و با تاکید بر اهمیت خدمت به پیشکسوتان والیبال و به موجب این ابلاغ به عنوان "مسئول کمیته پیشکسوتان هیات والیبال بسیج استان" منصوب می شوید.

امید است در سایه توجهات الهی و الطاف ولی عصر (عج) و با بهره گیری از توان و تخصص خویش و همه ظرفیت های موجود در راه خدمت به پیشکسوتان عزیز والیبال استان و انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

                                                                          اسماعیل شاهی

                                                                رئیس هیات والیبال بسیج استان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 8 =