دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
کد خبر66093

تقاطع غیرهمسطح شهید ناصرمقدم با ۴۸۰ میلیاردریال اعتبار اجرا می‌شود

جلسه تقاطع غیرهمسطح شهید ناصر مقدم

شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: تقاطع غیرهمسطح شهید ناصرمقدم با اعتبار اولیه ۴۸۰ میلیاردریالی به اجرا در می آید.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز در جلسه مشترک با پلیس راهور و مدیران ترافیک تبریز با عنوان اینکه تقاطع غیرهمسطح شهید ناصر مقدم از پروژه های فرامنطقه ای این شهرداری محسوب می شود گفت: برای احداث این پروژه عظیم رفع ترافیک شهری که در حوزه استحفاظی منطقه ۳ و در کمربندی میانی به اجرا در می آید، ۴۸۰ میلیارد ریال هزینه می شود.

وی با عنوان اینکه اجرای این پروژه برای رفع ترافیک کمربندی میانی از ضروریات محسوب می شود گفت: ایجاد رفاه حال شهروندان به هنگام تردد با امنیت و بدون ترافیک از معابر شهری، از رسالت های اصلی شهرداری محسوب می شود.

شهردار منطقه ۲ در بخش دیگری از سخنان خود با عنوان اینکه با تلاش مضاعف سعی خواهیم کرد این پروژه بدون وقفه و در سریعترین زمان ممکن به انجام برسد و کارنامه خوبی به مردم ارائه خواهیم داد؛ از همفکری مدیران پلیس راهور و حمل و نقل و ترافیک شهرداری، قدردانی کرد.

در این جلسه همچنین مهدی یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری هم از مدیران منطقه ۲ خواست اجرای این پروژه را با رعایت تمامی نقاط ایمنی و با نصب علائم مخصوص هشدار، اجرائی نمایند.

در ادامه جناب سرهنگ منفرد رئیس پلیس راهور استان تامین امنیت عبوری شهروندان به هنگام اجرای پروژه و استفاده از دستگاههای ایمن برای احداث آن را مورد تاکید قرار داد.

مدیران شهری همچنین در این جلسه درباره پایش میدانی پروژه، نصب تابلوهای هشدار دهنده، ایجاد معبر ایمن برای گذر شهروندان، سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه شهری، رسیدگی به کانال فاضلاب واقع در مسیر و... تبادل نظر کردند.    

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 9 =