پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
کد خبر66186

قائم مقام شهردار تبریز طرح کرد؛
آغاز ساماندهی املاک شهرداری در مناطق ۱۰گانه

مهندس موسایی

قائم مقام شهردار تبریز با بیان اینکه امروز عملیاتی کردن ساماندهی املاک شهرداری در تمام مناطق ۱۰گانه آغاز شد شد، گفت: این ساماندهی بصورت پایلوت در مناطقه ۹ و ۴ اجرا شده بود و از امروز به سایر مناطق نیز ابلاغ شد تا در مدت زمان یک ماه، ساماندهی املاک را عملیاتی کنند.

به گزارش شهریار، رسول موسایی در حاشیه جلسه امروز مدیران شهرداری تبریز که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، گفت:  در دوره فعلی مدیریت شهری تبریز تلاش کرده ایم  که بخش اعظمی از املاک شهرداری را که از یاد رفته و یا در تصرف اشخاص بود، جمع آوری و در سیستم ثبت کنیم.

او افزود: در سه سال اخیر بالغ بر ۳هزار میلیارد تومان در حوزه املاک شهرداری ساماندهی و نظم دهی شده است.

او اضافه کرد: در راستای شفافیت و هوشمندسازی مجموعه، در کنار حوزه املاک سایر حوزه ها از جمله ماشین آلات و مالی نیز که نیاز به بایگانی و ثبت سوابق دارد، ساماندهی خواهد شد.

قائم مقام شهرداری تبریز  طرح کرد: شهرداری ها به دلیل تعدد وظایف و امور جاری خود، نیازمند هوشمندسازی هستند تا داشته های مجموعه در یک سیستم یکپارچه تجمیع شود.

او افزود: بر این اساس، اطلاعاتی از جمله ماشین آلات و چک هایی که از شهروندان تحویل می گیریم به صورت هوشمند در سیستم ضبط و ثبت می شود تا بتوانیم همیشه به این اطلاعات دسترسی داشته باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =