شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
کد خبر66461

در نشست تخصصی پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز طرح شد:
سنجش عملکردی مناطق ۱۰ گانه تبریز در پیشگیری از ساخت‌وساز های غیرمجاز

نشست تخصصی پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: پیگیری و سنجش عملکردی مناطق در مبارزه و مقابله با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیر مجاز امری ضروری است و این اقدامات زیر ذره بین کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر است.

به گزارش  شهریار،  فریدون بابایی اقدم در نشست تخصصی پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز، خواهان تعامل، هماهنگی و همراهی تمامی صاحبنظران و مجریان در امر پیشگیری از تخلفات و ساخت و سازهای غیر مجاز شد.

بابایی اقدم با قدردانی از مدیریت شهرداری منطقه ۹ در پیشگامی و همت این منطقه در مقابله و ممانعت از ساخت و سازهای غیر مجاز و تخلفات ساختمانی، از جمله راه اندازی سامانه مانیتورینگ رصد تخلفات ساخت و سازهای شهری اظهار داشت: بررسی و ارائه راهکارها ی لازم و پیگیری و سنجش عملکردی مناطق در مبارزه و مقابله با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیر مجاز امری ضروری است و این اقدامات زیر ذره بین کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر است.

او یادآور شد: اقدامات معاونت های خدمات مناطق ۱۰ گانه تبریز در مسیر مبارزه با ساخت و سازهای غیر مجاز قابل تقدیر است و بدون شک، هماهنگی و تعامل هرچه بیشتر مجریان و پیگیری امورات، موجب نتیجه گیری بهتر در این زمینه خواهد بود.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر، فضای جدید را در راستای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز مثبت ارزیابی کرده و اظهار امیدواری کرد: با حمایت و پشتیبانی بیش از پیش تمامی مدیران و اراده جمعی برای برخورد با متخلفین، روند رو به رشد تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیر مجاز متوقف گردد.

در این نشست یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید نرم افزارهای مقابله با تخلفات و ساخت و سازهای غیرمجاز شهری، به تشریح عملکرد نرم افزار تولیدی و ویژگی های کاربردی آن پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 6 =