شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
کد خبر66695

آغاز عملیات کاشت گل‌های پاییزه در میادین و معابر ورودی غرب تبریز

آغاز عملیات کاشت گل های پاییزه در میادین و معابر ورودی غرب تبریز

شهردار منطقه ۶ تبریز از آغاز عملیات کاشت گل های پاییزه در سطح میادین و معابر ورودی غرب تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، سامان احمدزاده با بیان اینکه کاشت گل و نهال و توسعه فضای سبز در زیباسازی منظر شهری و ارتقای سطح سلامت روحی شهروندان به ویژه در ایام کرونایی تأثیر بسزایی دارد، گفت: به منظور ارتقای سطح کیفی و بهبود سیمای بصری فضای شهری و با توجه به تغییر فصل، واحد فضای سبز معاونت خدمات شهری و اجرائی این منطقه اقدام به جمع آوری گل های فصلی تابستانه و کاشت گل های فصلی متناسب با فصل پاییز در میادین، پارک ها و بوستان های سطح منطقه نموده است.

احمدزاده با اشاره به اینکه هر ساله همزمان با فرا رسیدن ایام پاییز، طرح گلکاری و تعویض گل های معابر، میادین، پارک ها و بوستان های سطح منطقه انجام می پذیرد، افزود: امسال نیز همانند سنوات گذشته، عملیات کاشت انواع بوته گل از نوع داوودی، گل کلم زینتی، گل رز و سایر گل های سازگار با شرایط آب و هوایی منطقه با اولویت میادین و پارک های اصلی آغاز شده است.

شهردار منطقه ۶ تبریز در خاتمه گفت: عملیات کاشت گل های پاییزه به صورت تکه کاری، ترکیب با چمن، کاشت در فلاورباکس و غیره در پارک ها و بوستان های اصلی منطقه از جمله پارک باغ شهر، حجاج، محوطه راه آهن، محدوده شهرک امام خمینی (ره)، صنعت قراملک و ... انجام و در میادین و ورودی های اصلی شهر نیز تداوم دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 4 =