پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
کد خبر66911

توسط سازمان بسیج شهرداری تبریز؛
نمایشگاه سیار دفاع مقدس در تبریز به راه افتاد

خودرو سیار بسیج

جانشین سازمان بسیج شهرداری تبریز گفت: به دنبال تشدید شیوع ویروس کرونا بسیاری از برنامه هایی که برای هفته دفاع مقدس برنامه ریزی شده بود تحت الشعاع قرار گرفت و به همین خاطر اقدام به راه اندازی نمایشگاه سیار دفاع مقدس در سطح شهر کردیم.

به گزارش شهریار، عارفی در مراسم آغاز به کار خودرو سیار سازمان بسیج شهرداری تبریز در چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: طبق برنامه های مصوب ستاد گرامیداشت چهلمین هفته دفاع مقدس در شهرداری تبریز که به ریاست شهردار محترم تبریز تشکیل شد، برنامه های مختلفی برای اجرا طراحی و به واحدهای مختلف ابلاغ شد.

او افزود: برنامه فضاسازی شهری که به نحو احسنت توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل صورت گرفته یکی از این برنامه ها بود.

جاشین سازمان بسیج شهری شهداری تبریز گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا موضوعاتی مانند برگزاری نمایشگاه یا دیگر برنامه ها تحت الشعاع قرار گرفتند که با همفکری معاونت فرهنگی نمایشگاه خودرویی دفاع مقدس را طراحی کردیم.

عارفی گفت: این خودرو سیار تلاش دارد در محلات مختلف فضای دفاع مقدس را زنده و برای اهالی تداعی کند.

او با تاکید بر اینکه تلاش شده این خودرو از تمام محلات و معابر شهر عبور کند اظهار داشت: معتقدیم این خودرو مکمل تمام برنامه هایی است که تا امروز در شهرداری تبریز و در حوزه دفاع مقدس برگزار شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 9 =