چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
کد خبر67539

محرم محمدزاده:
شهردار تبریز توجه ویژه‌ای به مناطق کم‌برخوردار دارد

محرم محم

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای شهر تبریز گفت: دیدگاه این دوره از شورای اسلامی شهر به مناطق کم برخوردار شهری خوب بوده و شهردار تبریز نیز توجه ویژه‌ای به این مناطق داشته است.

محرم محمدزاده در بازدید از روند اجرای پروژه پارک ستارخان در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: مناطق کم برخوردار شهر نقاطی هستند که دهه‌های متمادی به همان حال رها شده بود و توجه چندانی به آنها نمی شد.

او افزود: اختصاص بودجه و اعتبار برای این مناطق از شهر تبریز ضروری بود و امیدوارم در شورای بعدی نیز این رویکرد تداوم یابد چرا که کلیه این اقدامات برای آینده شهر و جامعه است.

محمدزاده با اشاره به احداث کتابخانه یک هزار مترمربعی در پارک ستارخان، گفت: به دلیل کوچک بودن فضای خانه‌های این مناطق، محلی برای تمرکز و مطالعه کودکان وجود ندارد. به اعتقاد من این کتابخانه می‌تواند سکوی پرتابی برای پیشرفت کودکان این منطقه باشد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر تسریع در روند اجرای این پروژه بیان کرد: هم اکنون درختان این پارک کاشته و سبز شده‌اند. اگر عملیات احداث پروژه با همین سرعت تداوم یابد، سال آینده به بهره برداری کامل می‌رسد.

او ادامه داد: هم اکنون نیز برخی قسمت‌های پارک ستارخان قابل استفاده بوده و همشهریان از آن بهره‌مند می شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 4 =