جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
کد خبر67572

شهردار منطقه ۳ تبریز خبر داد:
بزرگترین انبار مکانیزه با جرثقیلی ۵۰ تنی در شهرداری منطقه ۳ آغاز به کار کرد

بزرگترین انبار مکانیزه با جرثقیلی 50 تنی در شهرداری منطقه 3 آغاز به کار کرد

شهردار منطقه ۳ تبریز از آغاز به کار بزرگترین انبار مکانیزه در بین مناطق ۱۰ گانه شهرداری تبریز، با جرثقیل ۵۰ تنی در کارگاه امانی و ماشین آلات خبر داد.

به گزارش شهریار؛ داوود طالب نژاد گفت: سالن انباری در ابعاد ۲۰ در ۵۰ متر، به وسعت ۱۰۰۰ مترمربع در محوطه کارگاه امانی شهرداری منطقه، برای نگهداری وسایل و تجهیزات مورد نیاز، مرمت و بازسازی و نوسازی شد.
او افزود: جرثقیل مورد نظر از سال ۷۶ خراب و بدون استفاده مانده بود که اخیرا به صورت اساسی خرابی و مشکلات برق سه فاز، ریل های حرکتی و سیم کشی آن توسط عوامل مجموعه کارگاه امانی و ماشین آلات معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه حل شده و رنگ آمیزی گردید.
شهردار منطقه ۳ همچنین در مورد سالن انبار نیز اظهار داشت: بخش های آسیب دیده و فرسوده دیوارهای سالن انبار، پنجره ها و سقف مرمت و نوسازی و همچنین کل فضای سالن و سقف آن بعد از بازسازی، رنگ آمیزی شد و در حال حاضر قفسه بندی سالن شروع شده که تا دو سه روز آینده به صورت کامل اتمام و سالن انبار راه اندازی خواهد شد.
مسئول امور نگهداری و تاسیسات شهری منطقه  نیز در خصوص بازسازی و نوسازی سالن انبار، گفت: به جهت موقعیت جغرافیایی خاص سالن و وجود تپه در پشت آن، رطوبت به دیوارها و کف سالن نفوذ کرده و دچار آسیب کرده بود که در مرحله نوسازی سالن این مشکلات با اصلاح شیب تپه پشتی و احداث جوی آب به شکل کانیو برای مهار و هدایت آبهای سطحی در پشت سالن، حل شد.
حسن علی آدم پور اضافه کرد: در کنار سالن انبار نیز ساختمانی برای مدیریت انبار با وسایل مستعمل از پارک در حال احداث باغشمال، توسط عوامل کارگاه امانی احداث گردید.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 1 =