سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
کد خبر67660

مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تبریز خبر داد:
ثبت ۳ هزار مستند اطلاعاتی در سامانه ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری تبریز(ساجا)

عبداللهی

مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تبریز از ثبت ۳ هزار مستند اطلاعاتی در سامانه ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری تبریز(ساجا) خبر داد.

به گزارش شهریار، مهدی عبدالهی گفت: بالغ بر ۳۰۰۰ مستند اطلاعاتی در قالب (مناقصه، قرارداد، استعلام، ترک تشریفات، متمم قرارداد، مناقصه محدود، مناقصه عمومی، موافقت نامه و خدمات قراردادی) در سامانه ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری تبریز(ساجا) به ثبت رسیده است.

وی اظهار داشت: ضرورت و اهمیت سامانه ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری تبریز(ساجا) در مجموعه سازمانی شهرداری تبریز به عنوان بخشی از زیرساخت الگوی مهندسی ارزش در حال نهادینه سازی به عنوان فرهنگ سازمانی است به نوعی واحدهای زیر مجموعه شهرداری تبریز اطلاعات سامانه ارزیابی و کنترل عملکرد (ساجا) را ثبت می کند، و چشم انداز مطلوبی را به جهت تامین زیرساخت اطلاعاتی پروژه ها برای شهرداری تبریز در بحث نظارت و ارزیابی از یک سو و اثربخشی و کارآیی از سوی دیگر ترسیم می کند.

عبداللهی افزود: با توجه به اقتضات رو به تزاید شهرداری تبریز در سال های آتی به مستندسازی اطلاعات چند عملکردی و بسترسازی آن در قالب انتقال دانش روز به حوزه های اجرایی و تصمیم گیری شهرداری، قصد داریم هم افزایی درون و برون سازمانی  با هدف توانمند سازی  این سامانه را در دستور کار قرار دهیم.

وی ادامه داد: برای نخستین بار و با همت همکاران در مجموعه شهرداری تبریز بالغ بر ۳۰۰۰ مستند اطلاعاتی در قالب در قالب (مناقصه، قرارداد، استعلام، ترک تشریفات، متمم قرارداد، مناقصه محدود، مناقصه عمومی، موافقت نامه و خدمات قراردادی) در سامانه ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری تبریز(ساجا) به ثبت رسیده است که در شهرداری تبریز تا به امروز  چنین بانک جامع اطلاعاتی مستندسازی و گردآوری نشده بود.

عبداللهی متذکر شد: در آینده نزدیک بحث توسعه سامانه ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری تبریز(ساجا) را با همت گروه ارزیایی برنامه  را در چهار فاز نرم افزاری را در دست اقدام داریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 9 =