چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸
کد خبر67724

بازدید شهردار منطقه ۲ تبریز از روند عملیات تیرگذاری پل همسان کابلی

بازدید شهردار منطقه 2 تبریز از روند عملیات تیرگذاری پل همسان کابلی

شهردار منطقه ۲ تبریز با همراهی معاون فنی و عمرانی این منطقه، از روند عملیات تیرگذاری عرشه شمالی پل همسان کابلی تبریز بازدید کرد.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز با همراهی علیرضا نریمانی معاون فنی و عمرانی این منطقه از روند عملیات تیرگذاری عرشه شمالی پل همسان کابلی که اجرای آن تسریع یافته است، بازدید کرد.

شهردار منطقه ۲ در توضیح روند اجرای این پروژه گفت: برای تسریع عملیات احداث پل همسان کابلی، این پروژه وارد مرحله تیرگذاری در قسمت شمالی شده و از ۸ تیر عرشه شمالی آن تا کنون ۶ تیر نصب شده است.

خوشنواز با عنوان اینکه برای تکمیل پل همسان کابلی ۲۸ تیر نصب می شود تصریح کرد: برای نصب تیرهای عرشه هر دو سوی پل (عرشه شمالی و جنوبی) تاکنون ۱۴ تیر نصب شده و روند اجرای این پروژه رفع ترافیک شهری از پیشرفت چشمگیری برخوردار است.

بنابه توضیحات شهردار منطقه ۲ تبریز، پل همسان کابلی بطول ۴۵۰ متر (با احتساب رمپ ها) و طول عرشه آن ۹۴ متر (بصورت فلزی) و همچنین عرشه سواره رو پل ۹ متر با ۴ تکیه گاه در حال اجراست و برای عملیات عمرانی آن ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه می شود.

خوشنواز با اعلام اینکه عرشه میانی پل همسان کابلی تبریز در روزهای آتی نصب می شود تصریح کرد: این پل از پروژه های تاثیرگذار و برجسته در رفع ترافیک شهری در حوزه منطقه ۲ با قرار گرفتن در مرکزی ترین مسیر عبوری شهروندان از جاده ائل گلی و همجواری با مهمترین مسیر ورودی شهر از طریق دروازه تهران، نقش بسزایی در کاهش بار ترافیکی پل کابلی ایفا خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 7 =