یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
کد خبر67784

ساماندهی املاک در شهرداری منطقه ۶ تبریز

ساماندهی املاک در شهرداری منطقه 6 تبریز

در تداوم جلسات هماهنگی حوزه املاک با هدف بررسی و ثبت صحیح اطلاعات املاک شهرداری و اجرای سیستم یکپارچه هوشمند، املاک واقع در حوزه استحفاظی منطقه ۶ تبریز ساماندهی می شود.

به گزارش شهریار، جلسه بررسی سامانه جامع املاک و مستغلات شهرداری تبریز در راستای ساماندهی املاک منطقه، با حضور فرج محمد قلیزاده رئیس محترم کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی شورای اسلامی شهر، مظفر سلیمانی معاون محترم مالی و اقتصادی شهرداری تبریز، محمد عزتی معاون محترم شهرسازی و معماری شهرداری تبریز، علیرضا داستان مدیرکل محترم املاک و مستغلات شهرداری تبریز، تراب محمدی مدیرکل محترم بازرسی شهرداری تبریز، بهرام نسیانی شهردار محترم منطقه ۹ تبریز و حسین عالی باف شهردار محترم منطقه ۶، مدیران ستادی و مدیران املاک مناطق در منطقه ۶ برگزار شد.

حسین عالی باف شهردار منطقه 6 با ارائه گزارشی از اطلاعات و اقدامات انجام یافته توسط واحد املاک منطقه در ارتباط با  ساماندهی تملک و اخذ سند تک برگی  برای املاک منطقه افزود: با توجه به  وسعت بیش از ۷۰۰۰ هکتاری حوزه استحفاظی منطقه ۶، شرایط حاکم و پتانسیل های بالقوه موجود، در نظر داریم با مدیریت یکپارچه و ساماندهی املاک و توسعه آن ها در راستای درآمدزایی پایدار، غرب تبریز را متحول سازیم.

در ادامه فرج محمد قلیزاده عضو شورای اسلامی شهر با تاکید بر ثبت کامل املاک و اموال شهرداری در سیستم هوشمند با مدیریت یکپارچه گفت: در این خصوص نیاز است نرم افزارهای لازم از طریق سازمان فناوری و اطلاعات، تهیه و سیستم نرم افزاری مدیریت املاک با سیستم یکپارچه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری  لینک شود.

علیرضا داستان مدیر کل املاک و مستغلات شهرداری تبریز نیز بر تشکیل کارگروه ویژه هوشمند سازی، جانمایی و ثبت املاک در سیستم و اخذ سند تک برگی در مناطق تأکید کرده و خواستار اقدامات هدفمندانه و مجدانه از نظر آماری و کیفیت در این ارتباط شدند تا ترتیبی اتخاذ شود ضمن انسجام بیشتر برای جلوگیری از تصرف اموال و املاک شهرداری اقدام گردد.

محمد عزتی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز نیز در ادامه به مدیریت هوشمند اشاره و اظهار داشت: سازمان فناوری و اطلاعات بایستی زیرساخت های لازم را برای بروز سازی نقشه ها و یکپارچه سازی بیشتر در زمینه ساماندهی املاک انجام دهد و مناطق نیز ضمن ایجاد بانک اطلاعاتی برای حفظ اموال و املاک شهرداری با جدیت تلاش کنند.

در پایان جلسه نیز مظفر سلیمانی معاون مالی و اقتصادی شهرداری تبریز نیز به تهیه نرم افزارهای لازم توسط سازمان فناوری و اطلاعات برای تکمیل سیستم هوشمند ثبت املاک و دارایی شهرداری و بهره برداری های مد نظر تاکید کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 0 =