دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
کد خبر67842

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
پارک «مدافعان سلامت»، میعادگاه احترام به کادر درمان است

پارک مدافعان سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: پارک مدافعان سلامت تبدیل به میعادگاه کسانی می شود که تلاش های مدافعان سلامت و کادر پزشکی را مورد توجه و احترام قرار می دهند.

به گزارش شهریار، محمدحسین صومی پیش از ظهر امروز در آیین بهره برداری از پارک مدافعان سلامت گفت: صمیمانه از طرف کادر درمان از تلاش های شهرداری تبریز برای احداث این پارک قدردانی می کنم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش دیگری از صحبت های خود با تشریح شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: توصیه اکید ما به مردم این است که از حضور غیرضروری در هر گونه تجمعی پرهیز کنند اما حضور امروز من در این محل، از طرفی به خاطر قدردانی از خانواده های شهدای مدافع سلامت و از طرفی دیگر برای تشکر از توجه شهرداری تبریز به کادر درمان است.

او یادآور شد: هم اکنون شیوع ویروس کرونا در وضعیت وخیم و بسیار خطرناکی قرار دارد و رفته رفته میزان گرفتاری کادر درمان و مدافعان سلامت افزایش می یابد.

صومی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۳۰۰نفر در آذربایجان شرقی به خاطر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری و ۱۵۰ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند، از تمام شهروندان خواست با پرهیز از تردد غیر ضروری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، یاریگر کادر درمان باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =