پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
کد خبر67930

قدردانی شهردار منطقه ۲ از فرماندهان کلانتری ۱۱ و ۲۰ تبریز

تقدیر شهردار منطقه 2  از فرماندهان کلانتری 11 و 20 تبریز

شهردار منطقه ۲ با ارسال لوح به فرماندهان کلانتری ۱۱ و ۲۰ تبریز، از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی آنان قدردانی کرد.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز هم زمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ضمن ارسال لوح توسط رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی این منطقه به فرماندهان کلانتری ۱۱ جانبازان و ۲۰ شهرک پرواز، از زحمات و تلاش های بی وقفه این عزیزان در حفظ نظم امنیت شهر و شهروندان تشکر نموده و از همکاری صمیمانه و تعامل سازنده عوامل نیروی انتظامی با این منطقه، از فرماندهان کلانتری های مذکور قدردانی نمود.

در مراسم تقدیر عوامل نیروی انتظامی، همچنین ارسلان رحیمی معاون خدمات شهری و اجرائی، مهدی اشرفی مدیر حراست، بهزاد سحرگاهی مدیر بازرسی و سعید باقری مدیر امور ارتباطات شهرداری منطقه ۲ هم حضور داشتند.

در این مراسم، جان فشان نوبری ضمن ادای احترام به جناب سرهنگ بابک عبدالهی فرمانده کلانتری ۱۱ جانبازان و جناب سرهنگ ابراهیم مکارمی فرمانده کلانتری ۲۰ پرواز و ادای تکریم به تمامی عوامل نیروی انتظامی، از آنان تقدیر بعمل آورد.

در قسمتی از این لوح آمده است:

"رئیس محترم کلانتری ۱۱ جانبازان و ۲۰ پرواز

از اینکه با اراده آهنین و بر اساس دین داری و اخلاق مداری، در جهت اقتدار و بالندگی ایران اسلامی با حماسه آفرینی و سلحشوری مدافع راستین نظام ولایی جمهوری اسلامی همت گمارده اید، این لوح تقدیر به پاس این مجاهدت خستگی ناپذیر، تقدیم محضر ایثارگرانه شما می گردد.

از ایزد منان موفقیت های روز افزون در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را برایتان خواستارم. "

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 10 =