سه‌شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
کد خبر68231

شهردار تبریز:
بسیج شهرداری تبریز پشتوانه محکمی برای تمام شهرداری است

شهردار

شهردار تبریز گفت: به واسطه وجود سازمان بسیج شهرداری تبریز ما در اجرای پروژه ها و قبول وظایف با اطمینان می توانیم ورود کنیم.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در جلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج با تبریک این ایام گفت: برای بسیج و بسیجی هر روز و هفته، هفته بسیج است اما یکی از اهداف برگزاری این هفته مرور عملکرد خود در این حوزه و تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف احتمالی است.

او ادامه داد: بیشتر موفقیت های کشور ما در سال های گذشته به دلیل وجود همین تفکر بسیجی بوده است. به واسطه تفکر و اندیشه بسیجی در کشور، امروز در بسیاری از حوزه ها هیچ نگرانی نداریم.

ایرج شهین باهر همچنین از عملکرد سازمان بسیج شهرداری تبریز در برگزاری و مشارکت در آیین های بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی قدردانی کرد.

او در ادامه به برگزاری باشکوه و شایسته برنامه های گرامیداشت هفته بسیج شهرداری تبریز و تبیین عملکرد این سازمان اشاره کرد افزود: بدیهی است که در برگزاری این برنامه ها محدودیت های کرونایی کاملا رعایت می شود.

شهردار تبریز همچنین یادآور شد: اقدامات و عملکرد ما در حوزه های مختلف از جمله بسیج باید برای شهروندان تبیین و مشخص شود.

ایرج شهین باهر تاکید کرد: توزیع ماسک در بین شهروندانی که ماسک نزده اند و تذکر دادن به آنان و کسانی که تجمع کرده اند باید در قالب تیم های امر به معروف انجام پذیرد. حفظ سلامت جامعه امروز یکی از مهمترین وظایف همه ما است. اگر با تذکرات ما یک نفر هم نجات پیدا بکند به مسئولیت خودمان عمل کردیم چرا که نجات یک فرد نجات یک جامعه است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 4 =