پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
کد خبر68319

قائم مقام شهردار تبریز:
مساعدت شهرداری برای عرضه بیش‌تر اقلام کرونایی

موسایی

قائم مقام شهردار تبریز اعلام کرد: در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا، فروش ماسک و مواد ضد عفونی کننده توسط دستفروشان در سطح شهر بلا مانع است.

رسول موسایی در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: بر این اساس فروش ماسک و مواد ضد عفونی در سطح شهر حتی دستفروشی مانعی نداشته و با توجه به شرایط خاص و ضرورت استفاده حداکثری شهروندان از ماسک، به ماموران خدمات شهری ابلاغ شده در این خصوص ممانعتی نداشته باشند.

موسایی ادامه داد: همچنین برپایی هر گونه ایستگاه‌های صلواتی توزیع رایگان ماسک و مواد ضد عفونی کننده نیز با رعایت شیوه های بهداشتی محدودیت قانونی ندارد.

او بیان کرد: در این بین، نصب بنرهای ارشادی با مضامین ترویج استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و سایر موارد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در صورت رعایت موارد ایمنی از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی بلا مانع است.

قائم مقام شهردار تبریز با بیان اینکه تکلیف امروز شهرداری تبریز بهره‌گیری از امکانات خود در جهت کاهش آمار ابتلایان به بیماری کرونا است، گفت: در این راستا اقدامات فرهنگی و ارشادی نظیر هشدارهای صوتی، بهره‌گیری از فضای تبلیغات محیطی شهر، پخش آژیر خطر و راه‌اندازی گشت‌های ارشادی در دستور کار شهرداری و مناطق ۱۰گانه قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 4 =