سه‌شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
کد خبر68523

قائم مقام شهردار تبریز طرح کرد:
اتخاذ تمهیدات لازم برای پشتیبانی و تأمین مالی پروژه های عمرانی

موسایی

قائم مقام شهردار تبریز از اتخاذ تمهیدات لازم برای پشتیبانی و تأمین مالی پروژه‌های عمرانی شهرداری خبر داد.

به گزارش شهریار، رسول موسایی در جلسه هماهنگی پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریز اظهار داشت: مهمترین مسئله ما در اجرای پروژه‌های شهری، تأمین مالی  و پشتیبانی پروژه‌ای عمرانی است که تلاش داریم در اسرع وقت نسبت به این کار اقدام کنیم.

او افزود: هماهنگی بین بخشی در اجرای پروژههای عمرانی شهر، موجب تسریع در روند اجرا و کیفیت انجام کار می‌شود. 

قائم‌مقام شهردار تبریز اضافه کرد:حل مشکلات موانع احتمالی  پیشرفت پروژه‌های عمرانی را در دستور کار قرار داده‌ایم و امیدواریم که مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قبلی در اسرع وقت پروژه‌ها را تحویل دهیم.

او  تاکید کرد: تمام مناطق ۱۰ گانه شهرداری تبریز باید پروژه‌های عمرانی پیشنهادی برای سال ۱۴۰۰ را به معاونت عمرانی شهرداری تبریز اعلام کنند تا در بودجه سال آینده بر اساس اولویت‌های موجود، ردیفی برای آنها تعیین شود.

موسایی آسفالت‌ریزی  اساسی معابر شهر را مطالبه عموم مردم از شهرداری دانسته و اضافه کرد: باید تا پایان سال جاری با تمام قوت اجرای آسفالت‌ریزی اسیاسی و انجام لکه‌گیری در سطح شهر را پیگیری کنیم تا در این شرایط شهروندان آسیب جدی اقتصادی را متحمل نشوند.

او با تأکید بر تأمین مصالح اولیه تولید آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری تبریز گفت: باید قیر مورد نیاز سازمان عمران شهرداری تبریز برای تولید آسفالت در اسرع وقت تهیه و در اختیار کارخانه تولید آسفالت قرار بگیرد تا مشکلی در اجرای طرح آسفالت‌ریزی معابر شهری نداشته باشیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 12 =