جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
کد خبر68572

در ششمین جلسه کمیته تخصیص اعتبارات هزینه‌ای، مالی و سرمایه‌ای مستمر در سال ۹۹ مطرح شد؛
مترو در اولویت تخصیص اعتبار/ ۷۰درصد تخصیص بودجه مربوط به تملک دارایی های مالی و سرمایه است

عبداللهی

مدیرکل برنامه‌ و بودجه شهرداری تبریز با اشاره به روند تصویب و اجرای بودجه سال ۹۹ گفت: تخصیص اعتبار برای پروژه‌های قطار شهری، بهسازی شریان شهری  و اصلاح، تکمیل و کدگذاری تابلوهای شهری در اولویت تخصیص اعتبار قرار گرفته‌اند.

به گزارش شهریار، مهدی عبداللهی اعلام کرد: جلسات کمیته تخصیص در راستای ماده ۹۲ احکام برنامه پنجساله ۱۳۹۸-۱۴۰۲ و تبصره ۸ بودجه مصوب سال ۹۹ می‌باشد که مرکب از شهردار، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورا، رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورا، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاون مالی و اقتصادی و معاون فنی و عمرانی، مدیر کل امور مالی و ذی‌حسابی و مدیرکل برنامه‌وبودجه می باشد که معمولا به صورت ماهانه برگزار می‌گردد.

او با بیان اینکه جلسه اخیر این کمیته با موضوع تخصیص اعتبارات هزینه‌ای، مالی و سرمایه‌ای مستمر ششم در سال جاری برگزار شد، افزود:  در این جلسه پس از بررسی آمار عملکرد درآمد و هزینه ۷ ماهه بودجه سال ۹۹ شهرداری تبریز در سطح مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه (طبق ماده ۷۹ قانون شهرداری)، اولویت‌بندی نحوه تخصیص اعتبارات هزینه‌ای، مالی و سرمایه‌ای مورد تصویب قرار گرفت. بر این اساس تخصیص اعتبار برای پروژه‌های قطار شهری، بهسازی شریان شهری  و اصلاح، تکمیل و کدگذاری تابلوهای شهری در اولویت تخصیص اعتبار قرار گرفته‌اند.

وی مجموع اعتبارات تخصیصی هزینه‌ای، مالی و سرمایه‌ای در هشت ماه از سال ۹۹ را برابر  ۲۰۵۹.۶ میلیارد تومان عنوان کرد که بالغ‌بر ۷۰ درصد از این تخصیص‌ها مربوط به تملک دارایی های مالی و سرمایه‌ای است که باهمت و پیگیری مسئولانه همکاران اداره کل برنامه‌وبودجه، ابلاغ و تخصیص بودجه علی رغم نوسانات شدید مالی و رکود تورمی به‌موقع صورت می‌گیرد تا فرایند توسعه شهر و خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز تبریزی به‌صورت پیوسته و بر اساس اولویت‌ها تداوم یابد.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 3 =