شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
کد خبر68618

شهردار منطقه ۴ تبریز عنوان کرد:
دورکاری کارکنان شهرداری منطقه ۴ تاثیری در کیفیت خدمات اداری نخواهد داشت

منطقه چهار

شهردار منطقه ۴ تبریز ضمن تشریح دورکاری کارکنان، از تداوم خدمات‌دهی به شهروندان خبر داد.

به گزارش شهریار، اکبر امجدی در جلسه‌ای که با حضور معاونین و مدیران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، ضمن تشریح نحوه دورکاری کارکنان، بر ادامه خدمات‌دهی به شهروندان تاکید کرد.

وی اظهار داشت: همکارانی که دارای بیماری‌های مزمن و زمینه‌ای هستند و نیز بانوان باردار می‌توانند به صورت دورکاری انجام وظیفه کنند.

شهردار منطقه ۴ تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه حوزه‌های خدماتی، شهرسازی، املاک، درآمد و اجرای احکام مستقیما بر زندگی روزمره شهروندان تاثیرگذار هستند، بیان داشت: این واحدها با تقسیم نیروی انسانی، به صورت دونوبته ۷:۳۰ تا ۱۲ و ۱۲ تا ۱۶ انجام وظیفه می‌کنند.

امجدی تصریح کرد: سایر واحدها، بر اساس تشخیص مسئول مربوطه، به شرطی که خللی در انجام امور ایجاد نگردد، می‌توانند با یک‌سوم کارکنان فغالیت کنند.

وی با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت نیروهای خدماتی، بیان داشت: پیمانکاران خدماتی با تشخیص مسئول مربوطه، با برنامه‌ریزی لازم برای حضور کارکنان، نوبت‌بندی به عمل آورند.

شهردار منطقه ۴ تبریز با تاکید بر اینکه دورکاری کارکنان تاثیری در کیفیت خدمات اداری نخواهد داشت، تصریح کرد: استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیط اداری مورد تاکید است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 9 =