پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
کد خبر68807

فرمانده قرارگاه های عملیاتی مقابله با کرونا شهرداری تبریز؛
تعصب کارکنان شهرداری برای جان مردم، کمتر از کارکنان بهداشت و درمان نیست

قائم مقام

فرمانده قرارگاه های عملیاتی مقابله با کرونا شهرداری تبریز گفت: کارکنان شهرداری از شهردار تبریز تا شهرداران مناطق و کسانی که در میدان مبارزه با ویروس کرونا هستند، نسبت به جان شهروندان و سلامتی آنها تعصب بالایی دارند.

به گزارش شهریار، رسول موسایی در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان تبریز گفت: با ابتکار شهردار تبریز و فرماندار شهرستان تبریز قررگاه های عملیاتی در مناطق تشکیل شد و این قرارگاه ها نسبت به اجرای مصوبات ستاد با جدیت ورود کردند.

او افزود: هیچ یک از کارکنانشهرداری به این قرارگاه ها و مسئولیتی که بر عهده داشتند نگاه اداری و تکلیف اداری نداشتند و با تعصب کارها را پیش بردند.

قائم مقام شهردار تبریز گفت: امروز سیمای شهر پر از توصیه های بهداشتی و ارشادی است. از سوی دیگر برنامه ریزی های لازم برای توزیع ماسک و کمک های بهداشتی در سطح شهر انجام شده است.

موسایی با تاکید بر اینکه از ابتدای تاسیس سازمان آرامستان ها چنین شرایطی را تجربه نکردیم گفت: این حجم از فوت شدگان قابل تصور و باور نیست. ما امروز تلاش می کنیم این عدد را کاهش داده و به صفر برسانیم.

او ادامه داد: تعطیلی بوستان های شهر تبریز با تمام مشکلاتی که برای سازمان پارکها بوجود آورده ولی از الزامات مهم برای سلامت شهروندان است و به همین دلیل ما تن به این کار دادیم.

قائم مقام شهردار تبریز با تاکید مجدد بر استفاده از تمام امکانات شهرداری برای مبارزه با ویروس کرونا گفت: هیچ گرهی در اجرای مصوبات ستاد نباید وجود داشته باشد. لازم باشد اتاق های ساختمان های شهرداری را تخلیه می کنیم و به بیمارستان تبدیل خواهیم کرد.

موسایی گفت: عملکرد ما در مبارزه با ویروس کرونا در سطح کشور مثال زدنی است. ما شاخص ترین فعالیت و کارنامه را به نمایش گذاشته ایم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =