یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
کد خبر68857

توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز صورت گرفت؛
اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت سطح معابر سبزه میدان

اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت سطح معابر سبزه میدان

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از اتمام عملیات لکه‌گیری، اصلاح و ترمیم آسفالت سبزه میدان با هدف بستر سازی مناسب جهت ارائه خدمات شایان به اصناف، کسبه، سکوداران و مراجعه کنندگان خبر داد.

به گزارش شهریار، ابراهیم محمدی گفت: اقدامات صورت گرفته در این میدان اعم از لکه‌گیری آسفالت، خدمات تنظیف و اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی جهت بسترسازی هرچه بهتر و آماده کردن محیطی امن و بهداشتی و ارائه خدمات بهینه برای اصناف، کسبه و شهروندان می‌باشد.

او افزود : با توجه به اینکه میادین تحت پوشش این سازمان روزانه پذیرای مراجعین متعدد اعم از بارفروشان، شهروندان و  خودروهای حمل  میوه وتره بار و محصولات کشاورزی می باشد لذا رسیدگی به امورات مختلف بهداشت محیط و لکه‌گیری آسفالت را هرچه بیشتر ضروری می سازد و  با توجه به  اینکه سبزه میدان نیاز به ترمیم و لکه گیری آسفالت داشت لذا سطح خیابانها و معابر میدان، ترمیم و لکه گیری شد . 

محمدی خاطرنشان کرد: با توجه به ورود فصل سرما و بارندگی های برف و باران و رفع معایب سطحی آسفالت و نیز جلوگیری ازعدم ایجاد دست انداز و تجمع آب های سطحی و یکنواخت درآمدن سطح محوطه و همچنین تسهیل در تردد اجرای عملیات لکه گیری میادین تحت نظارت در دستور کار قرار گرفت و نسبت به اجرای آن اقدامات لازم صورت گرفت.

در جهت ارتقاء کیفیت عبور و مرور وسایط نقلیه و حذف ناهمواری ها، لکه‌گیری آسفالت کلیه معابر سبزه میدان و میدان بزرگ میوه و تره بار تبریز با نزدیک به ۹۰ تن آسفالت صورت گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 8 =