سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
کد خبر68943

انجام عملیات تسطیح و پاکسازی زمین‌های خالی در ۸ مسیر جنوب غرب تبریز

انجام عملیات تسطیح و پاکسازی زمین های خالی در 8 مسیر جنوب غرب تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه هفت تبریز از انجام عملیات تسطیح و پاکسازی زمین های خالی در ۸ مسیر جنوب غرب تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، یعقوب غیور با اشاره به اقدامات صورت گرفته طی هفته جاری گفت: در راستای حفظ سلامت شهروندان و زیباسازی محیط شهری اکیپ های خدمات شهری یکی از اقداماتی را که در اولویت برنامه های کاری خود دارند عملیات تسطیح و پاکسازی زمین های خالی است تا از تجمع آلودگی و ایجاد زمینه برای رهاسازی پسماند و تجمع حیوانات جلوگیری کرده و از سوی دیگر حفظ زیبایی بصری محیط شهری از مهمترین دغدغه های معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه است.

وی تسطیح و پاکسازی زمین های خالی را در هشت مسیر عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به وسعت جنوب غرب تبریز و وجود زمین های گسترده خالی این عملیات از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و رسیدگی به آنها یکی از اقدامات زمان بر و پر زحمت برای این معاونت محسوب می شود.

غیور با اشاره به مسیرهایی که طی هفته جاری پاکسازی شده اند، اظهار داشت: اطراف کانال رواسان، مسیر جاده وادی رحمت، خیابان شهید نامور کوی وحدت رسالت، جاده باغ معروف، جاده کجوار، ۳۵متری لاله، دایجا گلی و خیابان رسالت مسیرهایی بودند که در اولویت کاری معاونت خدمات شهری و اجرایی در راستای پاکسازی و تسطیح قرار گرفتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 4 =